Seiklused

2.augustil esialgselt pidid ema ja isa minema Naha külla Curly Stringsi kontserdile. Juhtus aga nii, et isa jäi ootamatult haigeks ja pidin mina minema isa asemel.

Kamandasin Siimu 7ks koju, võteime Mirteli ka kaasa ja läksime. Mirtelil oli alguses päris igav, hakkasin temast Snapchatis pilte tegema. 😃 Lõpuks võttis ta ikka julguse kokku ja läka teiste laste juurde tantsima.

Peale kontserdi läksime Räpinas toidupoodi. Seejärel pidin Siimu auto võtma, kuna Siim eelnevalt toodi töölt otse koju. Ja enne kojutulekut pidin auto ka ära tankima. Vastasel juhul poleks ma koju jõudnudki.

9.augustil käisime Monaga Intsikurmus Laula mu laulu suvetuuri kuulamas. Kuigi me esimest korda niimoodi silmast silma kohtusime, jätkus juttu kauemaks.

Peale tuuritamist läksime tanklasse kohvi ostma ja hiljem parklas jäime veel jutustama. Lõpptulemus see, et mul on jälle alaseljavalu. 😃

Sisuliselt korda mööda erinevaid plaastreid toppinud ja nüüd on siuke enamvähem. Pole ühe päeva nüüd plaastriga olnud.. ütleme nii, et selg teeb haiget veel, aga ei tapa.

Poissi kussutama olen pidanud, siis ei saa teda voodisse tagasi panna.. selg järsku nii kinni. Nagu kiuste üksöö lõppes me “luksus” kui Lukas ei leppinud sellega, et Siim teda öösel tuttu jalutab. Ikka mina pidin minema ja surema sinna seljavalusse. 😅

Järgmisel päeval viisime õhtul 6 ajal Lukase Siimu ema juurde, kuna minu vanemad läksid isa töö suvepäevadele.

Saime kambajõmmidega Lõunakeskuse Apollos kokku ja läksime imelise teist osa vaatama. Lapsed. 😃

Peale kino otsustasime Pahadesse Poistesse sööma minna. Võtsin mojito, mis oli ilmselt ka mu viimane. Läila ja kange ja paras õudus. Lõpuks ma ei joonudki kõike ära. 😁 Aga see eest oli söök niii hea! 😋 Miskit juustu-peekoni kattega kanafilee üleküpsetatud kartuliga vms. Njammi!

Edasi jalustasime Raekojas ja läksime Emajõe äärde. Avastasime kaldal oleva niiöelda parvlaeva, kus oli pidu. Suht siuke ööklubi laadne asi, aga seda ma ei tea, kas oli parasjagu erapidu või ei. Ja samas polnud tol õhtul plaanis midagi sellist külastada ka, aga lihtsalt midagi, mida varem näinud pole ja meeletult hea muss ka veel oli. Me tüdrukud olime tõesti lummatud sellest! 😍

Tagasi tulime siis nõnda, et Toots oli ka meil autos, kuna ta auto oli minu juures. Sõitsime Ahjal korra tanklast läbi. Olime Tootsiga autos kui Siim klaasipesuvedelikku täitis. Naersin veel, et laseks signaali. Siim kapoti all. Toots siis mõtles, et teeks jah pulli. Tükk aega sõkkus, aga ei miskit. Küsis siis, et kui süüdet keerata, kas tuled lähevad põlema.. selle vahepeal kerkisid öös tänavalaternate valgusvihus kapoti äärele ühed silmad ja keskmine sõrm. 🤣🤣 Mul läks tükk tegu, et arusaada, et see oli Siim, kes kuulis kapoti all kuidas miskit klõpsib. “Me tahtsime raadiot kuulata..” vastasime. Lõpptulemus oli see, et Siimul tol korral polnudki signaali ja selle ta “klõpsis” seal kapoti all. 😁

Eriti tore oli Toots siia tuua ja teada, et me peame veel poisile Räpina järgi minema. 😃

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s