Kõrbjärve vaatetorn

Kuigi pühapäev oli vihmane, tegi Siim siiski ettepaneku käia niiöelda väljasõidul. Tilsis olla vaatetorn. Olen sinna mõned korrad sattunud, aga polnud õrna aimugi, et seal ka vaatetorn võiks olla. Samas.. vaatetorn oli päris Tilsis sees. Ma olen järve juures enne alati ära keeranud. 😁

Tol päeval oli Lukase unerütm päris sassis. Magas öösel halvasti, varakult üleval ja hommikul varakult jälle tuttu tagasi. Nii oligi, et kui muidu ärkab 4-5 ajal oma teisest unest, siis pühapäeval ärkas ta peaaegu pool 7!

Pakkusin veel enne ära sõitu süüa, aga kuna ta mul siin mõnda aega juba olnud vähese söömisega (nüüd juba hakkab söögiisu pisitasa tagasi tulema), siis ei õnnestunudki talle midagi pakkuda. Käisime enne poes ära ja võtsime näksimist kaasa.

Rasedusega on mu kõrguse kartus veelgi süvenenud. Mäletan kui eelmise aasta aprillis kõhuga veel olin ja käisime Pesapuu vaatetornis, siis ma ei jõudnudki kõige ülesse. Pime aeg, torn kõikus ja lisaks veel kõrge ka. 😃 Nii oli ka Kõrbjärvel. Mul oli juba teisel platvormil kõrguse kartus, kuid pidasin lõpuni vastu. Lukasele ka meeldis. Muudkui kõkutas naerda.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s