Väsimusest vol 2

Loen viimast postitust, et millest viimati juttu on olnud ning püüan ülepikaaja taas sõbu ritta seada.

Poiss on nüüdseks aastane ja umbes poolteist kuud lisaks. Ja sellega saab sujuvalt tulla väsimuse juurde. Nimelt. Lukasel oli juba mõndaaega 8 hammast suus. Neli hammast üleval ja neli all.

Mingi periood oli, kus ta magas ilusti hommikuni. Vahest öösel pidi vaid lutti suhu käima panemas. Tagant järgi nüüd mõtlen, et see oli vaikus enne tormi. 😁

Ma olen meeletult väsinud. Tegelikult parandan – me oleme väsinud. Ilmselt kõik me kolmekesi. Mina, kes ma öösiti poissi miljon korda magama kussutan ja seejärel ta voodisse panen ning ta ikka üleval on. Lukas, kes öösel vahelduva eduga magab, aga voodisse pannes jälle ärkab ja niimoodi 2h järjest. Issi, kes poissi öösiti miljon korda magama kussutab ja seejärel voodisse paneb ning poiss on ikka üleval.

Ühesõnaga me teeme issiga kõike, mis meie võimuses, et laps taas uinuks, kuid ikka ja jälle peame alla vanduma.

Üleeile öösel võtsime kasutusele oma viimase õlekõrre ja selleks oli küünal. Ja siis.. trummipõrin. See õnnestus! Kolm korda jorises voodis ja siis oli vaikus. Uni saabus 3 sekundi jooksul. Täna öösel otsustasime sama õlekõrt kasutada.. böö. See ei toiminud. Jauras ja nuttis ikka samamoodi edasi. Võibolla lihtsalt ongi mingisugune staadium, kus poiss öö jooksul 2h lihtsalt ei maga ja haledalt nutab?

Hammastest rääkides veel siis eelmisel nädalal puht juhuslikult avastasin ma tal 9.hamba. See tundub see kõige tagumine hammas olevat. Eks need tagumised hambad tulevadki meil nüüd mega piinadega, meile kõigile.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s