Väsimusest

Ma hakkan alles nüüd aru saama või õigemini tegelikult päris täpselt ei saa ka. Et kui keegi jääb beebiootele või näiteks mina ise, siis põhimõtteliselt esimene asi, mis öeldakse on see, et beebidega on raske. Ma väidan selle väite 100% ümber. Minu meelest on beebidega ikka mega lihtne. Koguaeg ainult sööb ja magab. Istusin ma suvel poisiga väljas ja ta ainult magas. Ärkas, käisime toas, söötsin kõhu täis, vahetasin mähkme ja läks jälle õue magama tagasi. Ja nii ma pruuniks saingi.

Nüüd kui poiss on 10 kuud vana ja vahelduva eduga hakkab mingisugune graafik paika loksuma.. minge pekki kui väsitav see kõik on. Sesuhtes, et ma ei kahetse midagi, aga annab taga joosta sel väiksel marakratil. Kui graafik jookseb igapäevaselt ühtlast rütmi on kõik täiesti okei, aga nii kui ühel päeval mingi vimka sisse tuleb, nii on pekkis. 😀

Respekt neile, kellel on kodus mitu last. Ma olin üks õhtu kahe lapsega. Olin tolle päeva lõpuks täielik laip. Kõigepealt on väike väänik, keda peab 10 korda ära tõstma, kus asja nagu pole ja siis on suur väänik, kes peab väikest väänikut kiusama.

Eile käisime poisiga väljas. Jäi õue tuttu. Mõtlesin, et magab ehk värske õhu käes kauem. Tutkit! Pool tundi magas ja ärkas suure kisaga (ilmselt hammaste tõttu). Tulime tuppa, kiirelt riidest lahti, piimapudel suhu ja ehk õnnestub edasi tududa.. neeeh. Istus kaks tundi üleval. Ühel hetkel veel avastasin, et niiskeid salvrätte terve voodi tal täis. 😀 Jälle unerütm sassis. Vahelduva eduga magas, ärkas nutuga, jäi magama, jälle ärkas nutuga, jäi magama.. Tavaliselt 7 paiku hakkab väsima ja venitame poole 8ni ära. Eile ärkas tema kell 6 õhtul ja kella kaheksa ajal ei olnud märkegi veel sellest, et väsinud oleks.

On olnud päevi kui päeval magan koos poisiga natukene ja õhtul sel juhul garanteeritud, et istun poole ööni üleval. Üks õhtu, endalegi üllatuseks, läksin kella 10st juba magama. Ometi olin ma järgmine päev ikka nagu elav laip. Ja siis on üks üliaktiivne poiss, kes peab saama seda mida tahab, siis on see veel topelt väsitav. Tihti on veel nii ka, et mõtlen, et lähen pikutan natukene, siis nagu kiuste magab poiss vähem. Mõtlen, et täna ma siis ei maga.. magab poiss kaks tundi!

Mõned ööd on poiss muidugi nutuga ärganud ka, ilmselt ikka hammaste tuleku tõttu. Siis on tükk tegu, et ta jälle tudule saada. Jälle hommikul laip! Mõnikord veab, saan öösel magada – pool ööd, terve öö. Vahet pole, väsinud olen ikka. Emaks olemise rõõmud! 😛

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s