Käisime tiiru Lätis ja poisiga võimlemas

Eile Siim uuris, et kas ma Lätti tahaks temaga kaasa minna. Mõni teinekord kui on olnud minekut, olen alati ära öelnud. Sel korral otsustasin, et lähen. Kaua me seal ikka käime, mõtlesin ma. Noh, sõidu peale kulub küll aega, aga plaanis oli 2-3 poodi külastada. Ja soovid on ju ka kõik olemas, siis peaks eriti kiirelt see poes käik välja nägema. Aga ei. Me käisime vist mingi 5-6 poodi läbi ja eks igas läks sutike aega. Esiteks juba see, et Lätis müüakse teistsuguseid asju ja kõike nagu tahaks uurida ja vaadata, kaaluda, kas ma tahan seda proovida ja osta. Tegelt otsisime mingi 3-4 toidupoodi taga kindlaid kohukesi, näiteks neid on sidrunimaitsega ja tutti-frutti. Aga neid me lõpuks ei leidnudki. Ja kell oli ka õudsalt palju. Ütlesin Siimule ka, et palun hakkame nüüd tagasi liikuma. Viimane peatus oli ilmselgelt Alko1000.

Kui mul vend kuulis, et me läheme Lätti, no siis võis kindel olla, et ju ma sealt Karl’i kohvriga tagasi pean tulema. 😀

Me käisime ära reaalselt 5 tundi!! Kui ma toa uksest sisse astusin, siis ilmselgelt jonnivast lapsest polnud enam väga midagi järele. Teisel oli nii suur isu kohe emme sülle saada. Ja selle tiiruga sai selgeks, et järgmine kord ma enam kaasa ei lähe. Liiga kaua ära olla ja selline õhtune aeg ka veel kui poiss hakkab juba ööunele minema.

Täna käisin poisiga võimlemas. Tavaliselt läheb Siim sellistel päevadel volksuga tööle ja jätab Fordi mulle. Seekord otsustasin emaga diili teha. Võtan temalt auto ja pärast siis toob meid poisiga koju tagasi.

Arvestades asjaolu, et mu selg vahel teeb aiia, siis oli juba ema autoga mugavam. Kõrval istujal saab turvapatja välja lülitada ja nii saan ma poisi enda kõrvale istuma panna. Fordil seda luksust ei ole ja ma ei kujuta ette, et ma tagaselja pean vahepeal poisile võibolla lutti suhu tagasi panema.

Võimlemine on 5. korrusel. Läksin lifti koos koristajatädiga. Ütles, et ta läheb esimesele. Ütlesin, et pole probleemi, mul niikuinii aega on. Tema vajutas nuppu 1 ja mina kohe järgi nuppu 5. Ups, see lift sõitis kohe 5. korrusele. 😀 Hiljem jäin mõtlema, et oleks pidanud enda korruse numbri siis panema kui koristaja esimesel maha läks.

Võimlemises läks väga hästi. Tagasi tulles läksin jälle lifti. Vajutasin mingi 3 korda 5. korruse peale ja ei saa aru miks lifti uksed lahti tagasi lähevad. Juba ei tea mitmendat korda olen ma seal ja järsku on mõistus otsas, et miks see lift lõpuks ometi liikuma ei hakka. Ja ei tea kust siis järsku taipasin, et loll, ma pean ju 2. korrusele minema. Loogiline, et uksed ei lähe viiendal kinni kui ma olengi viiendal. 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s