Mehed hoidsid kodus last

Seljavalu saaga jätkub. Jätsin siis ööseks pipraplaastri peale. Jutt selle juurde on muidu, et hoiad kaua kanatad. No mu pärast olgu see või nädal aega mul seljal. Kord kuumetab, siis läheb üle. Midagi nii hirmsat ka pole. Ja nii terve õhtu, kord hea, kord selg nii kinni. Magamine võimalik ainult vasakul küljel. Öö jooksul umbes kaks korda ma lootsin, et saan paremal küljel ka magada. Isegi kui suutsin läbi häda end ära keerata, siis hakkab selg ikka valutama ja läbi häda keera end teisele küljele tagasi. Lisaks kõigele sain ma eile hilisõhtul aru, et kui muidu valutas alaselg, siis lisaks sellele kandub see närvivalu paremasse jalga. Kõndides lööb paremasse jalga siukse valusööstu, et võtab või jala alt. Lapsega kõndides, kuku või ninuli. Öised raskendatud külje keeramised tuletavad meelde raseduse viimaseid päevi. Eriti seda kõige viimast. Keerasin samamoodi ja kägisesin. 😀

Kes teab, mis kell meil see poiss ärkas, aga mina vist tegin silmad lahti poole 10 paiku. Siim oli juba poisi juures. Lõuna paiku tuli Siim ülesse ja luba last magama panema. All ema võttis mõtteisse, et võiks tiiru Tartus käia. Enne jõule mingi päev Siimuga käisime, siis Sepa Keskuses on selline pood nagu Kraba. Emaga on seal hea käia ja tegin eelmine kord head reklaami ka talle.

Küsisin Siimult, kas ta last on nõus hoidma. Juba ammu ütles, et kui ma kuhugi minna tahan, siis ta on nõus last hoidma. Poole 1 paiku jõudsime linna. Esmalt Krabasse. Seal olime ligi tund aega. Teiseks käisime A1000 Marketis. Ja siis koju tagasi.

Kodus ootasid pommuudised. Siim oli poisile ploomipüreed andnud. Püree söömine lõppes nii, et nii poiss kui Siim ise olid üleni ploomipüreed täis. Poiss armastab jalgade vehkida ja oli kausi käes uppi löönud. Teiseks. Siim sai Räpinast kõne, et vaja ruttu sinna minna. Kuhu jätta laps? Alguses vist plaanis ta isegi kaasa võtta, aga isa oli mul ju kodus. Isa arvas, et saab hakkama küll. Enne ära minekut oli Siim veel Lukasel mähkmegi ära vahetanud, aga nii kui ta oli lahkunud, hakkas punnima ja kakas mähkme uuesti täis. Muidu vanaisa kõrval öögib kui kuuleb, et poisil mähkmes kaka ja väidab, et tal hakkas “kiire” ja kaob. Täna ei jäänud tal muud üle kui poisil pepu puhtaks teha. Lukasel on lisaks ka see komme, et kui mähe lahti võtta, siis pistab ta oma sõrmed tilli juurde. No ja isa siis rääkis, kuidas poisil olid sõrmed ka kõik vedelat täis. 😀 Lisaks kõigele väsitas ta poisi ära ja pani lapsegi magama. Vauuuu.

Kodus seda juttu kuulsime, siis vangutasin imestusest pead. Hetkeks mõtlesin, et appi, miks me küll läksime. Ometi keegi ei helistanud, et häda on majas – tulge ruttu. Samas nüüd mõelda, siis päris huvitav päev oli neil meestel.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s