Lugu sellest, kuidas ma 20minutit magamisest seljavalu sain

Sellest on vist juba 3 päeva möödas kui ma otsustasin ühel õhtul ka natukeseks silma looja lasta kui poiss juba tudus. Kuna ta on mul vankris magaja, siis iseenesest on see suht riskantne. Ema alati öelnud, et järelvalveta ei tohi jätta, keerab end veel üle ääre alla. Tol õhtul vaatasin, et magas nii sügavalt ja ju ma ikka kuulen, kui ta liigutab, et siis pean jälle vankrit kõigutama. Paningi konkreetselt aja, et magan 20 minutit. Lõdisesin veel ja imestasin, et mul nii külm on ja pugesin teki alla.

Ärkasin oma äratuse peale, poiss veel magas. Vaatasin, et selg kuidagi kergelt valu. EI pööranud sellele üldse tähelepanu. Ennegi ju selga ära magatud. Tuli kätte järgmine päev ja oi-oi, selg oli valus. Muidu oleks ehk üle elanud ja pikutanud päev otsa, aga mul on 10-kilone poiss, keda peab süles tassima. Sülle võtmine ja sülest ära panemine, päeva lõpuks ma juba karjusin ja hambad ristis tegin neid toimetusi.

Siim tuli õhtul pipraplaastritega. Mulle seostasid need end urvaplaastritena. Mõtlesin, et mind naerdakse välja kui ma peaksin mainima, et mul seljal pipraplaaster. Seda võib ka 48 tundi peal hoida. Noh, panin peale. Hoidsin tund aega. Mu hirm oli see, et esiteks ma pean sellega magama, samal ajal kui see mul seljal õhetab ja teiseks, oli Lukasel täna pool 12 võimlemine, kes selle mul ära võtab. Lõpuks ujuma ma ei jõudnudki. Ma tõesti lootsin, et kasvõi sellest tunnist ajast natukene aitab, aga see ei aidanud mitte muhvigi.

Täna päeval tõesti tundsin, et oot-oot vist on nagu parem olla. Tegelikult oli asi selles, et ma olin mingil määral koguaeg liikumises. Nii kui korraks istud või kauemaks seisma jäin, nii oli aamen. Õhtul lasin isal uue plaastri panna ja sellega üritan ma olla homse õhtuni. Elame-näeme, kas jään ellu! Ma olen nõus enne põlve valudega olema, aga see seljavalu on küll tappev piin.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s