Üllel külas

20171031_144919Nagu ühes postituses juba mainitud sai, et oktooberfestil Moostes käies kohtusin Üllega. Kuulutas oma peatsest puhkusest ja palus, et me poisiga külla läheksime. Nii ta siis nädal tagasi, esmaspäeval, kirjutas ja uuris, kas teisipäev sobib. Kuna nüüd meil poisiga ujumistunde pole, on jäänud veel viimane võimlemise tundki, siis on meil sellist planeerimise võimalust oluliselt rohkem.

 

Teisipäeva hommik algas meil kutiga kuskil 10-10.30 vahepeal. Söötsin poisil ilusti kõhu täis ja sellele järgnes issi koju tulek. Seega anti emmele vabaaeg ja sain juuksed ära värvida. Peale, mida oli isegi veel võimalus end enne minekut korda teha. Issi sai vahepeal lapsegi magama ja juba mõtlesin, et teab, kuna ärgata suvatseb. Ärkas kuskil kella 1 paiku. Seega oli ideaalne aeg söömiseks ja riidesse panemiseks.

 

Kutt autosse tõstetud. Helistasin Üllele ja andsin teada, et varsti jõuan. No ajavahemik jäi meil 10-15 minutit. Kui ma siis Põlva poole liikusin ja kella jälgisin, sain aru, et ma jõuan oluliselt kiiremini. Mõte oli küll öelda 5-10minutit, aga siis mõtlesin ise ka, et seda 5minutit on küll suts vähe. Jõudsin siis maja ette ära parkida kui Üllegi vastu tuli. Ütles veel, et eriti kiire – 7minutit. 😀

 

Kuskil nii 1,5-2h olime. Noh, sellised külas käigud on head mitte ainult vahelduse mõttes, vaid ka sellesuhtes, et saan ka nö vaba hetke, kus ma ei pea ise lapsega tegelema (Hea on näha, et mul on lapsehoidjat võtta kui tulevikus vaja peaks minema :D) ja arvestades asjaolu, et leidub inimesi, kes ei suuda kuidagi omaks võtta seda, et meil on laps. Olen ma ära ütlemata rõõmus, et mul on sõbrannad, kellel ei ole ühtegi sellist eelarvamust. niiet mida ma siis võõraste pärast põen kui mul on omad inimesed joped.

 

 

Eks ühel hetkel hakkab ka poiss väsima ja asusime vaikselt koduteele. Pakkisin poisi autosse, istutasin end ka rooli taha. Auto käima, tagurpidi käik sisse, et parklast välja sõita ja no mitte ei saa. Sureb koguaeg auto välja. 😀 Okei. Mõtlesin, et enne tulin siis seal parkimisplatsi ees siuke väike perv ka, et no sõitsin sinna nats nagu sisse vms, et ei tea kas olen ninaga sees kinni või. 😀 Kuigi kui enne piduri lahti lasin, siis ta nagu kukkus/vajus alla tagasi ilusti. No proovisin uuesti, ikka ei õnnestu. Mingi 4-5korda suretasin auto välja ja mõtlesin, et no kuidas see võimalik. Kas ma siis ei anna gaasi korralikult äkki või, samas seal ei ole sellist kallakut ka ega midagi.

 

Suvel kunagi kui Siimuga kahekesi Tartus käisime (vist läksin ikka oma kleidile järgi, mille üleeelmine kord poodi jätsin). Mina sõitsin ja Lõunakeskuse suure ringi peale sõites vahetult enne lõhkes esirehv 😀 Ja alati peale seda kui nüüd üskkord kässar peal oli, kohe sööstsin autole ringi peale tegema, et viimati rehv jälle puru. Nii ka Ülle maja ees. Autost välja, tiir ümber auto. Kõik tundus nagu okei olema. No ma ei saa aru, milles siis asi on. Noh. Uuesti auto käima, tagurpidikäik sisse, kässar üles. Suts rohkem gaasi ja välja ma tagurdasin. Ei mina tea, mis ma siis enne valesti tegin. Praegu jäin mõtlema, et võibolla ma vajutasin gaasi asemel hoopis pidurit 😀 või oli mul käsipidur peal, kuigi enda teada seda ma kontrollisin järgmisena kui minema ei saanud.

 

Poiss nuttis kui toas teda kokku pakkisin. Autosse sai nii sujuvalt ka kohe magas. Ta vist ei teadnudki, mis see emme seal vahepeal korraldas. 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s