Võitlus gaasivaludega

Kui meie beebil gaasivalud hakkasid, siis esimene kuu aega nutsin raskematel õhtutel koos lapsega. Mõni õhtu sain aru, et nüüd sõin ma midagi väga paha, mis tekitas poisile tohutuid valusid. Kiigutasin ja kussutasin last ja muudkui sositasin poisile kõrva, et palun anna emmele andeks. Järgmised päevad kuni senimaani ei saa ma aru, mis tekitab talle gaase. Ja ega samas ei saagi otseselt ema selles süüdistada, sest paratamatus on see, et lastel ei ole soolestik veel täielikult välja arenenud.

Meie võitlus hakkas esmalt Espumisan’ist peale. Lisaks andsin Apoviti D-vitamiini. Üsna pea lugesin Apoviti D-vitamiini kohta, et see võib mõnele lapsele gaase tekitada. Jätsin mõneks ajaks lapse “menüüst” välja, kuid oluliselt meie muresid ei lahendanud. Hoolimata sellest ei ole ma seda enam talle andnud. Espumisan’ist samuti abi ei olnud. Kuid siiski. Ühel hetkel oli see meil otsa korral ja oli tarvis uus osta.

Algselt sai ikka Espumisan tagasi ostetud. Mõne päeva pärast rääkis Siim, et ta töökaaslase lapsel aitas gaasivalude vastu Cuplaton. Kasutasime tilgatuks. Ometi ei andnud mingeid tunnuseid sellele, et oleks valusid kuidagi leevendanud.

Cuplatoni kõrvale hakkasime Gefiluse D-vitamiini andma, mis on piimahappebakteriga.

Rela Drops. Kurtsin muret sõbrannale, kellel Lukasest 1-2kuud vanem poiss. Ütles, et nende poisile aitas Rela Drops. Maksab see apteegis u 20eur. Ostsime, proovisime. Ei aidanud.

Olin mõnda aega peata. Kas tõesti mitte miski ei leia meie lapse gaasivalude leevendust? Lõpuks kuulsin Colinox’ist ja Infacol’ist ja hakkasin tõesti uskuma nende mõjusse. Olles mõlemad ära kasutanud, sai selgeks, et mitte ükski rohi ei aita.

Peale seda jäin otsustasin jääda Cuplatoni usku, paraku aga mitte kauaks. Olin kuulnud päris palju Sab Simplex’ist. Enamus, kes kasutasid, olid igati rahul. Cuplaton otsa korrale saamas oli, ei andnud minulegi see rahu. Tahtsin jälle uskuda, et see on see imerohi ja ehk aitab see poega. Mis ühele sobib, ei pruugi teisele sobida.

Poja organism oli Cuplatoniga juba harjunud kui sai antud uut “imerohtu”, mis paraku aga tegi asja hullemaks. 1 päev andsin ja see 1 päev oli laps päev otsa rahutu ja magamata.

Tänaseks oleme jäänud Cuplatoni usku. Vajadusel teeme sooja tatrasokki ja määrime kõhtu Babynos kõhusalviga. Kui muidu oli õhtuid, kus poissi tuli hoida 4h kätel, enamus muide, poiss röökis. Muiduse 4h asemel võrdub see nüüd 2h. Ja pool sellest ta isegi magab maha, aga enne 10 ei tasu teda käest panna. 21-22 vahemik on meil see kõige kriitilisem!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s