Selle nimi on Usaldus!

Olen varsti juba pea 2 nädalat ühe volksu omanik. Ajutine omanik. Seni kuni maa on valge ja väljas on libe ja mina tööl käima pean, oman ma autot. 😀

Nimelt ma ei ole terve oma elu jooksul näinud, et mu tädi autoroolis istuks. Lõpuks võttis ta vastu otsuse, et aeg oleks seda muuta. Noh, nüüd ta siis ostis endale auto, aga ta ei taha esimesi sõite teha lume ja libedaga.. ja et auto seisma ei jääks seniks, usaldas ta mulle auto, et ma saaksin tööl käia. Tal oli hale vaadata, kuidas peaaegu lõpurase bussiga tööle käis. Vahest see polnudki kõige hullem, aga vahepeal pidin jala minema oma 3km. 😀 Tegelikult pole ka see hullu, sest liikumine on ülioluline. See eeldab nüüd seda, et kui vaba päev on siis tuleb end välja loivata ja mõni pikem ring ette võtta.

Lõpuks oleme me kõik aru saanud, et ma olen katsejänes! Et kõik vead, mis auto puhul välja tulevad, korvab tema. Sest noh, kui ta lõpuks selle endale tagasi saab, siis on teada, kus miskit jupsib näiteks või on need vead juba likviteeritud. Ühesõnaga autole uute osade soetamine tema kulul, aga minu kulul küte, mis on ka loogiline kui mina seda kasutan.

Alustame ikka sellest, et nii kui mul hommikused vahetused tekkisid. See nädal – teisipäev, kolmapäev, neljapäev. Tuli ka mega mõnus pakane.

Teisipäeva hommik nägi välja selline, et auto ei läinud käima 😀 Kell oli juba 7 läbi ja pool 8 vaja Räpinas olla. Ruttu škoda rooli ja tuld. Olin täpselt kohal. Kolmapäeva hommik.. Eelsoojendus varakult töös, aga auto ikka käima ei lähe. Aku tühi. Isa pani ruttu laadija taha ja sai lõpuks autole tuurid sisse. Kell oli 7 läbi ja pea 10 minutit lisakski veel. Jälle paanika osakond! Jäin 10 minutit tööle hiljaks tänu sellele. Peale tööd kui kolmveerand 3 panen kassa kinni, jooksin välja, et kas auto käima läheb. Kui ei, peab isa akulaadijaga järgi tulema ja voolu andma väheke. Aga läks käima, jess! 😀 Neljapäeva hommik oli elektriline soojendus taga ja läks niuhti käima. Polnud probleemi. Kraade ka muidugi ei olnud nii palju.

Ühesõnaga eelsoojendus kulutas mõnusasti kütet, teiseks see koormas akut ja imes tühjaks selle. 😀 Teisipäeval koju tulin, mõtlesin, et lähen viskan kah pilgu peale. Et päeva peale soojem, ehk saan eluvaimu sisse.. no mida sa tast ketrad kui aku on mega kutu 😀 Nii me siis laupäeval uue aku peale panemegi, kaemi siis kas elu läheb kergemaks. Siis võib see külm ka jälle tagasi tulla 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s