Tüdrukutega Da Vinci’s

Eelmine kuu sai lõpuks paika pandud, et oleks aeg üle pika aja näha. Õnneks oli täpselt selline aeg, kus graafikud olid veel tegemisel ehk et sain panna vabu päevi kirja. Nõndaks saigi 14. jaanuar vabaks küsitud.

Uskumatul kombel tekkis sellele nädalavahetusele suisa 3 vaba päeva 😀 ja nii on eriti tore kuskil käia kui tead, et sa järgmine päev ka tööle ei pea veel minema. Igastahes. Laupäeval lasin end viia 3ks Põlvasse. Reelika tuli Pärnust Põlva ringile, et tuttavatele tere öelda ja tänu sellele vedas mul ja sain temaga Tartusse. 4ks olime Tartus ja nohh.. mõtlesin küll kodus eeltööd teha ja uurida, kus see Da Vinci seal Tasku keskuses õigupoolest asub, aga jõudsin omadega  hoopiski kodulehele ja uurisin menüüd, et mida seal pakutakse, mis hinnaklassis. Kuna mõned klassiõed olid eelnevalt käinud, siis tõdesid, et hind ja toidu kvaliteet klapivad.

Ma ka ainult kiidan seda kohta! Nii head söögid olid. Algus mõtlesin, et ju võtan mingi salati või siis supi, aga kiideti ahjupastat niiet mul ei jäänud ka muud üle kui ära proovida. Ja ma vist igakord kui lähen sinna, võtan just seda – ahjupasta seente ja singiga. Magustoiduks oli käsitsi valmistatud pistaatsiajäätis. Yammi! See viis mind mõtetes Türki kui vanalinnas pakuti ka pistaatsiajäätist. Ja kõigele lisaks loomulikult latte.. no vaadake milline ilus mõmmi, nii raske oli seda lõhkuda.

Peale paari tunnist istumist tuli üllatus, et ma saan Reelikaga veel Põlva tagasi ka. Kõige enne käisime muidugi mäkis oma kohustuslikus McCafe tiirus ja tellisime suured latted. See meie traditsioon kui koos Tartu juhtume 😀 Peale kooli sai alati sealt lattet ostetud, enne kui Põlva tulime. Ostsime valge šokolaadi latte, mis polnudki nii hea kui vist lootsime? Igatahes teinekord ma seda enam ei osta, liiga magus.

kohvi

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s