Kuidas ma glükoositaluvust käisin mõõtmas

Võtsin täna selle vaevaks, et ära käia. Jõudsin natuke enne 9 kohale. Niisiis võttis üks ämmaemandatest mu vastu, võttis esimese vere. Alguses proovis paremast veenist, aga sealt ei tulnud no kohe üldse. Palus siis vasakut kätt näidata. Nii kui ta ära mainis, et eelmiste vereproovide torkearme näha meenus ka mulle, et laboris ju võetakse vasakust käest. Nohh, mainisin siis, et jaa. Sealt peaks ikka ohtralt tulema. Nonii, saime lõpuks siis vere kätte.

20161222_0853581

Juhatas mu ühte palatisse ja hakkasin oma siirupit jooma. Mul läks alguses kuidagi üldse meelest selle kogu asja point, sest kui ma selle esimese sõõmu võtsin oli see pigem selline julge samm. 😀 Arvestades seda, mida kõike kuulnud olen, siis ma otsustasin, et ma alguses pisitasa maitsen ja vaatab siis edasi. Pool olin umbes ära joonud, otsustasin pausi teha, seedisin, äkki tuleb tagurpidi välja tagasi. Olin juba jõudnud ära unustada selle kui keeruline on mul hommikuti juua. Tavaline vesi läheb ju sisse, aga sellised maitsega veed on kahtlased. Mõtlesin, et kuna see siirup ju jääb ikka sisse, oleks gaasiline, oleks jutt juba teine. 😀 Sain uudised loetud ja otsustasin pikali visata, silmad valutasid, las ma siis põõnan rahulikult. Ja juba ma tundsin, kuidas kõhtu lõi valu ja sees keerama hakkasin. Sulgesin silmad, neelatasin, sundisin end rahulikuks, aga no kui juba ketrab siis enam ei saa.. Pool sisust tuli välja. 😀 Miks ma ei imesta.

Vähemalt beebipoiss hakkas peale seda hoogsalt askeldama, ju ta ka protestis selle magusajoogi vastu. 😛

10 minuti pärast tuldi uut vereproovi võtma, küsis kuidas on. Vastasin sellepeale, et mis siis saab kui ma ütlen, et mul pool välja tuli. Sain nina kirtsutuse vastuseks ja õnneks lubati, et ma uut pudelit ei saa. Seega oli esimene proov ikka õige madal. Aga teine proov võeti suht esimese lähedalt ja see oli nii valus. Kolmandal korral tuli, siis pakkusin välja, et võtaks rohkem keskelt. Esimese kahe augu juures oli juba sinine rant ümber ja kolmas kord ma seda valu vist enam talu. Õnneks võttis keskelt ja sai ka rohkem verd ja valus ka enam polnud.

Ootasin lõunasöögi ära ehk sain üle pika aja haigla toitu süüa – frikadellisupp ja kakao magustoit. Magustoit on ilmselgelt the best! 😛

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s