Sõit-sõit linna

Plaanis oli täna paar pakki automaadist ära tuua ja viimased kingituste lisad osta. Päris pakitud ma täna ikka ei saanud, sest mingi osa on veel puudu. Ehk homme. Aga kuna ma jõudsin enne 9, siis veel enamus poed kinni. Niisiis läksin emaga linna. Jätsin auto endale ja läksin venna juurde. Algne plaan oli aega nö parajaks teha, täpselt kellaaega tegelikult polnudki. Lõpuks läks nii pikale, et sain 2 tundi hiljem alles minema kui ma sinna jõudsin.

Pidin Kataga kokku saama, aga igakord tiksus pool tundi edasi ja lõpuks andsin alla. Peaks oma asju ajama ja eks ta siis annab endast teada, muidu on mul varsti koju minek ja mul asjad ikka ajamata. Edus asjad aetud, kaubamajja edasi. Seal põhimõtteliselt tuli mul aega parajaks teha.. Kuna seal oli niikuinii shoppamisi, siis läks see aja parajaks tegemine ka kiirelt. Järgmisena kõne isale, mõtlesin, et kuna auto minu käes ja ma niikuinii sõidus ja auto nagu porikäkk, et kui aega, pesku auto ära. Nohh, mõeldud-tehtud!

Siis oligi aeg Katale järgi minna. Mul kõht hirmus tühi, aga vaja ÜG jõulupeolt läbi käia. Nohh, käisime. Minu jaoks ei olnud seal midagi lõbusat eriti, väljaarvatud siis üks laps. Kata laps. Olime niiöelda läbisõidul. Tahtsime Vaksali sööma minna, aga kuna me juba olime teises linna otsas, läksime lehma. Kiire lõuna ja selle lõuna jooksul tuli taas smartpost sms, et aeg oleks pakk ära otsida. Väga hea ajastus!

Egas enam pikka pidu olnudki. Kaubamaja juurde tuli auto ära viia ja venna kutsusin järgi. Tõi mu koju, et ma saaks õhtuks piparkooke valmistada! 🙂

img_20161221_182154

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s