Kuidas ma oma elu hetkega peapeale pöörasin

Aasta alguses või kuskil sel ajal tuli äkitselt mõte, et tahaks Siimuga juba kahekesi elada. Elu oli näidanud tegelikult, et ei tasu elu teiste järgi sättida. Las mehed ka teevad vahelduseks naiste heaks midagi ära. Aga no kui midagi korra pähe võtad, siis see jääbki kinnisideeks. Mõneks ajaks jäi see päris suureks saladuseks. Ise muidugi juba kuulasin maad siit ja sealt, aga midagi tõsist veel ei olnud.

Ühel hetkel otsustasime, et saagu mis saab. Paneme kuulutuse facebooki lehele ja vaatame. Sai veel lubatud, et kes leiab meile kodu, see saab kasti õlut! 😀 Läks mingi nädal võibolla kaks mööda kui läksin maale. Ja tädi mainis, et vaata ka soov.ee lehelt. Vaatasin ja jäigi siis see korter silma ja ülihea üürihinnaga ka veel. Käisime vaatamas, meeldis ja tegime diili ära.

Juunikuu võis olla ja maal oli jaanipäev, me olime parasjagu läbisõidul. Kes teab kuhu meil see tee tookord viis.. igastahes käisime sealt läbi ja viisime tädile kasti siidrit 😀 sai ju lubatud.

Kui ma tookord veel Põlvas töötasin ja moka otsast mainisin, et plaanin Räpinasse kolida ja sinna tööle minna, siis reaalselt mõni kukkus toolile. 😀 Öeldigi, et meie kahjuks nende rõõmuks. Kes seda enam teab, mis või kuidas tegelikult on.

Viimane tööpäev oli sellesmõttes kerge, et äge oli töötada teadmisega, et see on su viimane, samas uskumatu. Tulid suves tööle, aga jäid pidama kaheks ja pooleks aastaks. Mul oli nendest inimestest rohkem kahju, kellega kõik ma suureks sõbraks sain ja kui palju tutvusi ma tegelikult sain 😀 Ja ega mind siis niisama minema ei lastud. Ikka pidin välja tegema. Eriti ei uskunud, et nad midagi teevad. Aga ometi olid nad kohal ja üllatasid. Ja ma lihtsalt pillisin nagu väike titt, sest järsku hakkas nii kurb. 😦

Aga kuhu ma tegelikult jõuda tahtsin.. töötan alates 2. septembrist Räpinas ja töötan seal ja ma ei ole enam ammu kindel omavalikus. See on see hetk kui pöörasin oma elu totaalselt peapeale ja ma ei ole selle üle sugugi õnnelik. Ma olen kõik oma viimaste aastate stressid siin kätte vist saanud ja ainuke rõõmustav uudis on see, et see hakkab varsti ehk vaikselt üle minema. Ma näen tunneli lõpuks valgust.. 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s