Rootsi, Stockholm 22.aprill-24.aprill // Kruiisil

Võtsime kuttidega ette, et käime ja teeme selle Rootsi tripi ära. Reede õhtu lõuna paiku tulid poikad järgi mulle ja tuld. Tallinnas enne laevale minekut tegime kerge õhtusöögi. Mingi käpa nimetuse laadne söögikoht oli, kuna Vapiano? söögikohta me ei leidnud. Ja see söögikoht oli nii imelik 😀 Siuke tunne nagu oleks esimesi päevi lahti olnud, et töö väga ei sujunud või siis töötajad lihtsalt mitte nii kvaliteetsed.

Laeva jõudes oligi esmalt kajuti leidmine ja asjade sisse panemine ning seejärel poodi. Kerge näkk ja jook õhtuks ja edasi väike chill. Õhtu oli päris okei, terve reis oli kõigi poolt okei ja väga suuri pidustusi polnudki.

Hommikul kui sadamasse jõudsime, saime seal aru, et oleks võinud broneerida endale mingisugune linna ekskursiooni. Siis õnneks saime aimu, et mis bussiga Stockholmi saame ja nii me pealinna ajama panime. Esimene peatuskoht oli ilmselgelt söögikoht. Läksime Pizza Hut’i. Söögid olid nii megad, et ära ei jõudnud süüa 😀

IMG_20160425_182741

Seal õnneks suht see, et laeva saab päev otsa sisse. Nii me tund varem juba bussiga tagasi sõidsimegi. Ei osanud seal Stockis enam kuhugi otseselt minna. Õhtul ostsin koju 2 blokki siidreid, mida Eestis siis veel ei olnud (nüüd juba on) 😀 ja laeval müüakse eraldi ka neid ratastel kanderaame nagu vanakesed linna peal käivad. Saime vähemalt siidriblokid peale panna ja paremini need laevalt välja transportida.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s