Läti, Riia 5.märts-6.märts // minipuhkus

Jõuludeks kinkis Siimu pere meile voucheri Rigas Apartmentis. 2 kuud planeerimist ja lõpuks sai see märtsi alguses ette võetud.

See apartment asus vanalinnas ja kui me siis selle hoovi sõitsime, mõtlesin küll, et no vanalinn ja siuke uhke kortermaja, aga hoov oli nagu pommiauk. 😀 Tükk aega istusime aia taga, lõgistasime väravaid ja näppisime nuppe, aga ükski asi ei toiminud. Lõpuks Siim võttis kõne. Selgus, et olime valel pool. Õigele maja poolele saime, siis see polnud nii pommiauk midagi. Külastajatele oli parkimine maja ees, hoovis.

Lootsin, et saame korteri kuhugi kõrgemale, et on ikka vaadet. Lõpp tulemus oli see, et olime 1. korrus ja trepikoja hääled ja välisukse klõpsud olid meile sisse kuulda, aga selle kõik korvas korter. Sest see oli tõesti niiii niiii ilus!

Meil oli võimalus õhtusöök süüa Apartmentis, kus pidime siis lisaks maksma, aga otsustasime, et kasutame oma kööki ära ja läksime poodi. Veetsime õhtu kööginurgas, seejärel õhtusöök ja läpakast eurovisiooni otseülekannet vaadates!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s