Kuidas me Escape Tartu Psycho lab’ist üritasime põgeneda

Kui ma nüüd õigesti mäletan, oli Siimul tookord veel Escape Tartu kinkekaart kasutamata. Saime lõpuks kamba kokku ja läksime ning panime end proovile. Kõigepealt juba peale broneerimist saime aru, et see on kõige raskem ja pead murdvam tuba üldse – Psycho LAB.

“…ärkasid kõhedas toas aheldatuna kettidesse.
Tuba nägi välja nagu inimkatsete labor ning oli tunda, et võikad katsed on tegemisel.”

Pole ilus palju välja lobiseda, aga see kettidesse aheldamine oli päris hull. 😀 Esiteks kuna me olime neljakesi, siis me kõik olime kätt pidi kinni. Ja kõik igas nurgas. Kuna kõik on kinni, siis sa tead, et see võti peab sulle nii lähedal olema, et rauad vabastada, aga sa oled juba kõik kohad läbi otsinud ja ei saa enam aru, kus see olema peaks.

Teiseks arvasin ma lõpuks, et meil polegi võtit vaja ja saab need teise käe abiga ise lahti tõmmata. 😀 Lõpp tulemus oli see, et ma lükkasin rauad veel rohkem ümber enda käe, et mul oli lõpuks ranne juba valus ja see pitsitas.

Toast me välja ei saanud, sest see oli praeguste kogemuste pagasis, kõige raskem ja õudsam tuba üldse. Aga ma soovitan ikka minna, kes on mega aju hiinlased  hiiglased. 😀

Ja see asi, mis lõpuks meile ette näidati, siis mõtlesime me kõik vist, et johhaidii. Sadu kordi vaatasime ja ei saanud ikka aru 😀 Ühesõnaga kui lähete, siis vaadake peeglisse ja õppige tagurpidi lugema! 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s