Türgi 27.jaanuar-3.veebruar // Antalaya tagasisõit, vaibatööstus

Need päevad olid kõige kurnavamad bussisõidud. Kõigepealt varakud väljumised hotellist ja hilised saabumised hotelli. Et sisuliselt kukud voodisse ja magad.

Vaibatööstus. Need vaibad, mis kõik meile ette laotati olid väga väärtuslikud, kuna need on tehtud käsitsi ja ainult looduslikest materjalidest. Hinnad olid seal meeletud. Näiteks vaip, mis oli reaalselt käteräti suurune oli vähemalt 4000eur. Vaipade kvaliteet sõltub topeltsõlmest, et see lahti ei haruneks.

DSC_0463DSC_0465

Siidiusside kookonid vees.

DSC_0471

Edasi juhatati meid suurde saali, seinte äärde paigutati istuma, millest tekkis U-kuju. Pakuti joodavat. Kui ma ei eksi, siis Betiga võtsime õunateed? ja Siim võttis Türgi tee. Tehti selline kerge ettekanne ja näidati filmi. Ja kui see siis läbi sai.. Tule taevas appi! Ainuke väljupääs muutus ka võimatuks, sest terve trobikond äritsejaid sadas sisse. Neid oli tõesti nii palju, et igale inimesele oli üks reaalselt. 😀 Meile tuligi rääkima üks, kellel oli see käteräti suurune vaip ja meil vajus suud ammuli kui ta ütles selle hinna. Terve ruumi põrand oli ka muidugi Türgi kvaliteetseid vaipu täis. Mingil hetkel õnnestus meil siiski ruumist lahkuda. Minu andmete järgi keegi sealt vaibaga ei lahkunud, aga samas kurat seda teab. Pooli asju niikuinii enam ei mäleta. 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s