Türgi 27.jaanuar-3.veebruar // Sõit Pamukkale

Hommikul varakult oli väljasõit, sihtkohaks Pamukkale. Pamukkale’s tõmbas tähelepanu valged travertiinist terrassid, mis meenutavad valget astmelist puuvillamäge. Need terrassid on tekkisid kui kuumaveeallikate vesi kaotab allamäge voolates süsihappegaasi ja jätab maha lubjakivilademed.

DSC_0290

Päev lõpetasime järgmises hotellis, selleks oli Tripolis Hotel. Ma ei oskagi täpselt sõnastust anda, aga ütleme nii, et ühes hoones olid erinevad ujumisvõimalused. Ja selle hoonest sai minna pealt näha justkui “kasvuhoonesse”, kus oli kuumavee bassein. Toas panime ujumisriided selga ja hommikumantlid ümber ja nii me paterdasime ühest majast teise.

Õhtusöögi ajal käis mingi fotograaf ringi ja muudkui lunis, et pildi jaoks poseeriks. Tavaliselt pole mul midagi selle vastu olnud, aga tookord ikka blokeerisin täiega. Ja too käis muidugi terve aeg totaalselt peale. Lõpuks ta vist vaatas mulle otsa ja ütles lihtsalt “Okay, okay..” Mu nägu oli vist selline, et kui sa mind kohe rahule ei jäta, siis virutan 😀

Peale õhtusööki liikusime fuajeesse. Seal oli wifi ühendus ja hästi hubane oli istuda. Mingi aeg läks seal show lahti. Suht hirmutav oli see, et kõhutantsijad kes seal olid, hakkasid rahva seest neidusid kutsuma ette. Pm pandi kõik seal ees tantsima. Õnneks meid ei kutsutud.

Kui me sinna üldse saabusime, ei sujunud kõik üldse mitte nii lihtsalt. Meie tuba asus 3.korrusel. Kohvreid andis üles vedada. Ja ega siis veel tuppa ka ei saanud. Mõtlesime, et meil ainuke probleem selle uksega, aga paistis, et see oli täpselt üle ühe. Kes sai sisse ja kes mitte. Lõpuks kui õnnestus tuppa saada. Oli see eelmistest kõige pisem, samas selline münusalt hubane. Katuse korter. Beti sai esimese toa ja me siis võtsime tagumise. Kuigi sel teemal läks isegi vaidlemiseks, jäi mai teagi kelle sõna siis lõpuks peale 😀

Hommikul ma hommikusöögiga ei liitunud. See eest nägin katuse aknast kuuma õhupalle, mida igakord ja igalpool ei näe.

DSC_0312

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s