24- ja 25 12 15

24. ndal istusin tööl 11 tundi. Peale, mida autole hääled sisse ja suund maale. Sain pisukest osa jõululauast ja kingitusi, mida isegi oodata ei osanud. Kuna polnud  korralikku vaba hetke eelnevalt, et perele kingitused valmis oleksid.. Tuli koju jõudes end lukustada oma tuppa ja neid pakkima hakata. Venna reaktsiooni ootasingi vist tol õhtul kõige rohkem ja kui ta lõpuks siis selleni jõudis.. Nägu läks särama kui kotti vaatas, need kotist välja võttis, saatis ta esimese laksuga mu per*e. Ta poleks elu sees uskunud, et ta võiks discgolfi kettaid kaks korraga saada. 😀

25.ndal olin tööl 10 tundi. Kõigepealt sain kiita, et minu heatujulisus teeb kliendi päeva ka rõõmsamaks. Seejärel tuli väga tõsise näolapiga noor naine, keda ma pole kunagi naeratamas näinud ja kinkis mulle šokolaadi, soovides häid jõule! Õhtu lõpetas samuti klient, kes meil tihti käib. Tegi eraldi arve, ostes ka šokolaadi. Maksis nende eest ära ja siis lausub: “See on Teile. Ma olen ka klienditeenindaja, ma olin eile tööl! Aga Teie olite eile tööl ja olete ka täna..” No täitsa pees. Hakka või seal samas töinama..

Õhtul otse koju ja siis Siimu ema juurde. Kinkisime neile korvi täie head ja paremat ning ega meiegi kingituseta pääsenud. Nimelt, Apartment kahele puhkajale Riias. Oeeee.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s