23 12 15 Tartus shoppamas

Mäletan, et pidin enamvähem 1ks juba valmis olema ja Siim pidi enne kahte siin olema, et me jõuaks Põlvas Piirivalveametist läbi käia ja Siim saaks oma passi kätte. Edasi oli vaja jõuda enne 3 Tartus Pikale tänavale. Nimelt vend nädal enne jõule näitas, mida ta sooviks “jõuluvana” käest saada. Siin vist pole mõtet imestadagi kui ma ütlen, et need oli discgolfi kettad. Mul oli võimalus kahe ketta vahel valida. Aga ma otsustasin, et üritaks mõlemad saada. Kohale jõudsimegi vähemalt ~20minutit enne kolme ja sain viisakalt oma paki kätte. Jehhuu!

Nüüd tuli edasi ostlema minna. Hakkasime seda teist ketast otsima. Kõigepealt läksime Eedeni. Seal hakkas meenuma, et ükskord vend saatis meid sinna ketast otsima, aga ajas Eedeni ja Zeppelini sassi. Niiet sisuliselt kohe astusime uksest jälle välja ja suund Zeppelini. Seal kahjuks vajalikku abi ei saanud kui viimane kord, kus noormees kohe hakkas googeldama, et enamvähem sama numbrikombinatsiooniga kettaid saaks. See eest käisime koduextras ja leidsime väga lahedad vidinad, mida kinkisime oma kambajõmmidele ja Siimu perele.

Lõunakeskuses lõpuks leidsime peaaegu sama ketta. Facebookis veel Karli sõbraga arutlesin neid asju, lõpuks otsustasin selle ära osta. Lõunakeskuses läks nii pikalt, päev üldse läks nii pikalt, et ma olin nii väsinud. Tartu Põlva marsruut ma tudusin kõrval istmel.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s