17 12 15 Jõululaud koolis

12395064_873356732733622_1147926580_n

Eelmine aasta sel ajal me polnud veel nii suured semud omavahel, seega kõik selline tavaline jõulu traditsioon jäi välja. See aasta aga on kõik tohutult muutunud. Otsustasime teha loosipakid ja kergelt laud katta. Mis jõulude juurde ikka kuulub – piparkoogid, mandariinid, pisuke soolast ja pisukest rämpsu.

Loosipakid tulid täiesti juhuse tahtel. Klassis nummerdasime pakid ära ja kes mis numbri loosiga siis võttis. Mul õnnestus saada vannisoolad, mis eeldab seda, et mul oleks tuppa vanni vaja. Ja lisaks oli veel kehavõisid. Õnneks neid saab ilma vannita ka kasutada.

Vapralt võitlesime kella 2ni koolis. Peale mida suundusime mitme autoga kesklinna. Autod jätsime kaubamaja alla ja läksime sealt jala edasi. Kaubamajas sees kõndisin kõige ees ja nägin juba eemalt, et mingid müügivennad seisavad. Vaatasin, et noh pohh, ei vaata otsa neile. Aga tol samal momendil kui lähemalt jõudsime, läks mul see kõik üldse meelest ära. Mõtted rändasid kuhugi mujale ja ei saanud arugi, et ma ühele neist terve aeg otsa vahtisin. Tüübil oli hea nägu ka peas, sõrm suu juures ja peas ilmselt mõtles, et keda luubi alla võtta. Kahjuks olin see jällegi mina 😀 Tegin kohapeal täispöörde öeldes, et mul pole aega ja ma pole huvitatud.

Otsustasime minna Pahadesse Poistesse sööma. Kõik olid üsna viisakad joogipoolise poolest. Otsustasin ikkagi siidri pihku haarata ja õnneks polnud päris ainuke ka selles osas. 😀 Ülichill õhtu poolik oli, aga no ilmselgelt nende tšikkidega teisiti ei saakski! 😉

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s