9 12 15 Tallinn

12313669_1088003767877408_2732175557378391350_n

Kolmapäeva hommikul kella 6st oli start kodust. Ütleme nii, et kui umbes tund aega sõitu oli ära, siis tuli ikka metsik uni peale. Aga kuna ma ebaviisakas ei tahtnud olla sellega, et kõrval tukkuma jään, andis Siim mulle ülesandeks nö Tallinna marsruut mõelda. Ehk siis kuhu on asjalik enne minna, kuhu vähem km ja siis järgmine. Sellega sai veel omajagu nalja ka. Ma ju see asjapulk, et kui me olime ömm.. Maardus(?) ei mäletagi enam täpselt, siis pidin järgmise sihtkoha mapsi sisestama, aga ma tarkpea muutsin hetke asukoha selleks, kuhu tegelt pidime minema ja nii me tuimalt linnaäärsel lõigul ringe tegimegi enne kui ma aru sain 😀

Igastahes Tallinnas oli nii umbes 3-4 sihtpunkti, kuhu oli vaja kindlasti jõuda. Ja risti-rästi läbi Tallinna sai need ka läbitud. Eriti seff oli siis kui jõudsime Järve keskuse ristmikule ja ma olin mega üllatunud, et kuhu jõudnud oleme. Kuidagi nii tuttav koht, samas jälle nii võõras.

Peale Tallinna oli kerge sissesõit Paidesse ja sealt edasi Viljandi. Viljandis läks Siim kooli vestlusele, enne käisime poes ja ostsime pizzat. Mõtlesin, et ootan ta ära ja siis sööme koos pizzat. Ei olnud meeldiv istuda pizzat lõhnavas autos kui kõht on hirmus tühi.

Kuskil viiest õhtul sain koju ja vahelduva eduga terve õhtu möödus magades.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s