10 12 15 Kool

10. detsembril oli koolis perioodi lõpp ehk võis kindel olla, et igas aines oli töö. Esimeses tunnis olev töö oli õppematerjalidega. Teine tund oli arvutiõpetus. Exceli peale oli suur töö ja enne tegi veel kordamise ka ja siis sain aru, et ma tegelt ikka midagi ei jaga. Olin enne veel lubanud klassiõele ka, et aitan, kuidas suudan. ja kuidas siis teist aidata kui isegi hakkama ei saa. 😀 Tunnis kõike teha ühiselt kuidagi palju lihtsam ja siis oskab alati rohkem, aga kui individuaalne töö, siis mõte jookseb kinni.

Enne arvutiõpetust oligi selline lahe seik, et kunagi kui mul oli kurguvalu, tõi Siim mulle mentos nätsu. Erinevaid ja see oli üks magusatest, mille ma siis klassis otsustasin suhu pista. Aga ma ei saa aru, mis imemoodi need seal “taskus” on, et ma sikutasin neid reaalselt jõuga, et üldse kätte saada. Igastahes kui see lõpuks välja lendas, kukkus see teisele poole Kai arvutit. Egas siis muud kui öelda teisele “palun” ja uuesti kangutama, et ise ka lõpuks ühe kätte saaks 😀

Kaks järgmist tundi olid ka tööd ja no ühes tunnis teeme alati klassiõega koostööd ning see viimane kord nägigi lõpuks päris hea välja. Vahetasime sisuliselt kirju.

Kui siis lõpuks koolist pääsesime, oli error. Teised seletavad, et ei saa välja helistada. Kõned ega smsid kohale ei lähe. Ei tea, ei muretsenud sellepärast. Kui me siis klassiõega bussijaama jõudsime, siis olin isegi kergelt öeldes paanikas, sest ma ei saanud välja helistada 😀 isegi klassiõele, kes mu kõrval istus ei läinud smsid kohale ega jõudnud tema omad minuni. Õnneks päästis ainult üks restart telefonile ja kõik sai korda siiski.

Bussis istus üks tädike mu kõrvale ja õnneks on bussis nii palju ruumi, et sain lebosse lasta ja sõba silmale. Vahepeal ma ehmusin ülesse kui buss peatus ja üritasin aru saada, kus ma olen. Ahjal ka ärkasin korraks, vaatasin, et ah, on veel sõita, et magan veel natuke. Mooste sirget ka mäletan veel ja üks hetk ehmusin üles kui buss hakkas peatuma, inimesed, kes maha läksid, olid kõik ukse juures rivis. God damn. Üks hetk ma selle peatuse maha magan 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s