7 12 15 Tööjuttu

Töölt on rääkida üks väga huvitav juhtum kui nii võiks öelda. Kell võis olla õhtul kuskil 5 paiku kui mulle anti kassa kell, et ma pean kassa minema. Teel kassa nägin, et üks mees on meie õhtuse saali töötaja juures. Pärast töökaaslane rääkis, et see mees oli tema käest küsinud, et kui ta mehel voodis ei tõuse, kas ta siis ostab mehele banaane?

Seesamune mees tuli muidugi mu kassa ka ja ta on ennegi mul seal kelbast pannud, aga seekord küsis, et a la kullake, kuidas Sina seksi saad. Pühamüristus, mida sellisele öelda. Neil pole mingit õigust nii isiklikuks minna. Aga noh, tänan muretsemast, mina saan hakkama!

Kuna meil tol hetkel oli 2 töötajat haiged ja üks oli reisil, siis oli 9. detsembriks keegi tööle saada. Juhataja näitas kahte kuupäeva – 8. ja 9. detsember. Ütlesin kohe ära, et pigem 9. Et ma juba valmistunud sleleks, et järgmine päev on vaba, et siis ma küll tööle ei taha tulla. Nii. Sain kolmapäevase päeva. Jõuan siis koju ja Siim küsib, et kas reisime kahekesi või võtame kellegi veel.. Mõtlesin, et reisime? Ja siis.. Appi, mida ma tegin. Ise lubasin Siimuga 9. detsembril Tallinna kaasa minna ja nüüd lubasin tööle.

Egas midagi järgmine päev kõne töö juurde ja jumalale tänu, keegi päästis mu ära. 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s