5 12 15 Tartu & LIFE

Esimene nädalavahetus kui ema ei olnud kodus ja pidin Mirtsule aseaine olema. Õnneks oli nädalavahetus töö vaba. Hommikul saatsin Siimu meilt ära ja põõnasin rahu meeli edasi. Lõpuks kui ärkasin olid ainult ühed mõtted, et kuidas Tartus tiiru saaks käia. Siim kuidagi suutis oma plaanidesse selle käigu pressida, nii et 3 paiku asusime teele.

2 tunni pärast jõudsime lõpuks ka mu emmet vaatama. Alati ootasid õhtuti tema telefonikõne, aga samas kui see oli ära olnud, jäi jõhker igatsus sisse. Et ühtlasi olid tänulik, et ta helistas, samas minu meelest tegi see asja veel hullemaks. Peale Tartu käiku ütlesin küll Siimule, et nüüd mul on rahu südames. Vaatasin ikka oma pilguga ta üle ja et kõik korras!

Siim tõi mu koju ja sõime siin ka kõhud täis. 8 paiku kihutas koju, et kodus natuke põõnata ja õhtuseks Life peoks end valmis panna. Kuna Liis oli ka maale käimas, siis sai kokkulepitud, et lähme ka Life’i peole. Jõudsime umbes peale südaööd. Mõte oligi, et lähme Genka ajaks ja kui Genka ära esineb, siis koju ära. Sest ma pidin järgmine päev tööle minema! 😀

Astusime Life uksest sisse, kuna olin natuke ülemeelikus tujus, küsisin Siimult, et kas dokumenti ka vaja. Selline päris chill õhtu oli. Kommentaare enda pikkuse kohta oli, samas kõik olid sellised positiivsed. Ühega jäime koridoris rääkima ja ütlesin, et huumorit peab mõistma. Oli täitsa nõus minuga.

Genka jõudis lavale alles kell 2, niiet saime veel tükk aega oodata. Samas nägime mõlemad palju tuttavaid. Lõpuks kui siis Genka lavale jõudis, oli Siret ka meie seltskonda tulnud ja liikusime lavale lähemale. Me olime täpselt sellises kohas, kus kõik muudkui liikusid edasi-tagasi. Ja nägimist oli nii metsikult, et mu oma enda jook lendas mulle korduvalt peale. Ühel hetkel läks üks mees mööda, enne möödumist juba vaatas, et woow, nii pikk tüdruk! Jõudis minuga kohakuti kui keegi keegi teda nügis eespoolt ja tegi kerge müksu mu pihta. Peale mida jooki jälle lendas. Sai siis minust mööda ära, vaatas otsa ja ütles kõrva, et “läks vähe üle vist.” Ja siis limpsis oma kätt, millega sain aru, et tal lendas see käe peale ja ütles, et vähemalt on hea. 😀

Lava juures möödus minust ka üks suht pikk mees. Ma ei ole selles väga hea, et pakkuda inimestele otsa vaadates vanust. Aga minust oli kõvasti vanem. 10 aastat kindlasti vahet ja loomulikult ei jäänud mainimata minu pikkus. Ja suht öö läbi piidles mind ja see oli lõpuks päris kõhedust tekitav.

Peale Genkat chillisime koridoris. Räpina gang-bang oli ka enamvähem oma hiilguses kohal, siis sai nendega ka lobisetud. Ja istusin siis mina ukse juures sohva peal kui mingi tüüp tuleb mu ette ja pmst ühel hetkel kummardab mu kohale. Ma keerasin pea ära ja tema otsustas ikka pead kokku panna. Olin täiesti liikumatu ja segaduses, et mida ma nüüd tegema peaks. Kuna Siim oli lähedal, siis osaliselt vist tahtsin näha, et mida ta ette võtab. Muidugi tuli vahele, et see mees kaugele eemale suunata 😀 Liis pärast küsis ka, et miks sa teda eemale ei lükanud vms. Võib olla ma lihtsalt ei uskunud, et ta vastu mind võiks toetuda.

Ühel hetkel tuli Liis ja ütles, et ta viib ühe sõbra koju ära, et tuleb varsti tagasi. Kell oli pool 4 läbi. Ja mul polnud plaaniski koju veel minna 😀 Lõpuks kui kodu hakkasin nõudma, ei olnud veel Liisi kusagil. Kuna suurem mass rahvast oli uttu tõmmanud, tegi Siim ettepaneku, et viib mu koju ära. Ehk siis umbes viieks sain koju. Voodisse jõudsin ja äratuse pani, näitas, et mul aega magada 2tundi ja 3minutit. Lõbus. 😀

Kuna Beti oli Life’s garderoobis, siis suht tihti käisime seal aega veetmas ja siis minust tehti pilt ja töödeldi ära. Jehu!

12336041_902463963136627_465041823_n

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s