5 päeva järjest tööd

28. ja 29. november pidin 12tunniseid tööpäevi tegema. Pühapäeva õhtul oli hea mõelda, et üks vaba tuleb ja siis paned jälle kaks päeva järjest 12-tunniseid päevi. Siim tuli veel pühapäeva õhtul siia ja esmaspäeval ärkasin samal ajal temaga ning saatsin ta tööle. Mõtlesin, et magama enam tagasi ei lähe, tiksusin üleval ja mõtlesin, et lähen teen süüa endale midagi. Nii kui kööki ära sain, helises telefon. Töö juurest. Mõtlesin, et no kuna ma eelmine päev olin tööl, et äkki mingi jama. Jama oli vähe teistsugune, mind oli otsekohe tööle vaja saada. Õnneks poolpäeva ehk ainult lõunani, aga pole hullemat asja mu meelest kui see, et sa oled ära kinnistanud endale, et sul on vaba päev ja järsku helistatakse, et sa pead tööle minema.

Selleks ajaks kui õhtune saal tööle tuli, kes mu tol päeval välja vahetama pidi, oli mul suurem ja minu meelest hullem kaup välja pandud. Sain enne 1 juba tulema, seega isa tuli järgi ja käisin kiirelt PTÜ kontoris ära. Sain oma paberi asjad korda ja koju ära. Et mõelda, et järgnevad kaks päeva olen pikalt tööl.. ehk siis kolmapäeva õhtuks olin 5 päeva järjest tööl.

1.detsembril oligi nii, et juhe oli juba päris koos. Andsin õhtust pausi peakassale kui ma siis läksin klientide poolt jäetud kärusid ära viima ja mitte millelelgi mõeldes kõndisin sujuvalt peakassasse. Tegin ukse lahti ära ja siis sain aru, et oii, midagi on valesti. See polegi ju minu kassa! 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s