26 11 15 Kool, lasketiir & kino

Nühkisin parasjagu kooli pinki kui Siim teatab, et peale lasketiiru tahetakse kinno minna. Seega tuli koolipäev üle elada. Kui ma nüüd ei eksi, võis tol päeval juhtuda see, mida ei tahaks kunagi, et juhtuks.

Jõudsin viimasel hetkel Tartu bussijaama ja pileteid enam kassast osta ei saanud. Mooste buss oli silmini täis ja enam inimesi peale ei võtnud. Läksin kassasse Põlva bussile piletid ostma, ise hoidsin hinge kinni ja ütlesin Hannelile, et nüüd on raudselt see buss ka välja müüdud! Õnneks ei olnud ja jõudsin lõpuks ikka elusalt Põlvasse.

Kodus läks see eest kiireks, et ma hiljem koju jõudsin. Lasketiirus ei lähe ka enam nii hästi, vähemalt enda meelest. Samas hommikuti pidin 5st ärkama ja mõned hommikud bussiga kooli käima ja ju need silmad ikka päeva peale ära väsivad. Üleüldse on mu silma nägemine sandimaks jäänud ja pean ilmselt silmaarsti mingi aeg külastama.

Käisime kinos Näljamängud 2 vaatamas. Algul oli nii raske seal silmi lahti hoida, jõhker uni tuli peale ning saal oli mega külm. Nii ma seal võitlesin unega ja samal ajal üritasin järjest rohkem Siimu sooja kaissu pugeda.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s