20 11 15 Võru & Hankijate pidu

Mäletan, et mingisugune novembrikuu pühapäev oli kui pidin tööl olema. Istusin vist peakassas ja kuna uste avamiseni oli aega, rääkisime töökaaslasega niisama juttu. Nii ta siis küsis, kas lähen ka peole. No vastus oli minu poolt kiire “ei” tulema, polnud varem käinud ja vaevalt, et tahaksin nüüd minna. Ta suutis selle peale mulle öelda lause: “Ma luban, et me ei söö Su Siimu ära.” Ja nii ma Siimule peost teada andsingi. Mõne päeva pärast olimegi kirjas.

Üle kahe nädala oli aega ja mõtlesin iga jumala päev, et mis ma selga panen. Lõpuks oligi mõned päevad jäänud ja mul ikka ei mingit hilpu olemas. Tõdesin juba karmi fakti, et tuleb üks kleitidest kapist lihtsalt välja otsida kui üks päev enne pidu teatab Siim, et tal plaanis Võrus käia ja endale kingad osta. Noh, mul oli ka päev vaba ja läksin kaasa. Ma vist läksin ka pigem jalanõusid vaatama, aga koju tulin peoks vajalike riietega – pidulik pluus ja seelik.

Kella 8ks pidime Moostes olema. Nii kui üleriided seljast saime, pandi kohe tausta ette pildistama. Seejärel tuli kõrgemate juhtidega pits kokku lüüa ja astusime saali. Rahvast oli nii palju, et alguses ei leidnud enda omasid ülessegi.

Meile räägiti, et ärge väga midagi sööge. Seal on jõhkrad palju süüa. Tulemus oli see, et Siim jäi ikkagi nälga 😀

Siuke suht chill õhtu oli. Laulis taustaks Karl Madis ja Karavan ja nägime oma silmaga mustkunsti ka. Vaatasime vahepeal suud ammuli, aga hiljem teistele rääkides, hakkasime ise ka juba neid trikke läbi nägema 😀

Hankijad2

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s