14 11 15 Sushi, Räpina, Käsipall, Maal, Bowling & Life

IMG_20151115_101236[1]

Lõunatundideni lasin sujuvalt und kui siis poole 2 paiku teatas Mari mulle, et Sushi on valmis. Läksin 2 paiku Himmastesse sellele järgi, kuna eelnevalt olin kursis, et tema tehtud sushid on imemaitsvad, jätsin ka pisut nö jotsi!

Kodus polnud aega esimest ampsugi võtta kui pakkisin mõned eraldi alusele Siimu jaoks. Panime end emaga valmis ja võtsime suuna Räpinasse. Esmalt tõttasime magazini poodi, empsil uue kuu alguseks paari hilpu vaja 😀 ja ma leidsin sealt lõpuks, lõpuks ometi ülipehmed kindad. Käisime ühele poole konsumist ka läbi ja lõpuks keraamikasse.

Ulatasin Siimule sushi karbi ja ostetud jäätise. Suht hea mõnitus oli see  viimane. Teine oli sinna ära külmunud ja me viisime jäätist?!? 😀

Ükspäev ütlesin empsile, et mul on Sulle jõulukingitus olemas, aga Sa pead minuga kaasa tulema. Saades teada, et keraamikasse viin ütles selle peale, et ma võin ise ka midagi osta. No tol päeval ma ta sinna siiski sain. Ja kuna ta on ikkagi mu kallis ema, siis ütlesingi, et vali nüüd endale ise välja, mida Sa sooviksid. Ta on ikka va kavalpea kah. Kui me Räpina sõitsime ütles ta, et see pole üllatus kui ta teab, mis ma kingin talle 😀 et tema tahtvat veel midagi lisaks. No tere hommikust, looda sa, et nii kergelt pääsed.

Kõigele lisaks, mis me sealt kaasa vedasime, saime me seinakella! Omg. See oli küll ülikihvt kõigile teistele lisaks.

Peale keraamikat saigi kodusõit ette võetud. Jõudsime koju, kuna isa oli kodus ja meeletu suur kala fänn, siis panin sushi lauale ja hakkasime maiustama. Uhh, ma pole kaua nii head sushit saanud. Kui see nii kiirelt kõhtu ei täidaks, siis sööks ühe aluse üksinda ära. Isa oli ka nii vaimustuses, et lubas kohe käsipalli pileti välja teha.

Läksime siis käsipalli mängule. Euronics loosib käsipalli mängu ajal 3 kingitust välja. Nonii. Istusin, pilet käes ja jälgisin pingsalt oma pileti numbrit. Teise kingituse ajal loetleb numbreid: 4, 0, 3, … Süda juba puperdamas. Sisemine hääl karjub: “KUUUUUUUUUS!” Ei. … 4. Damn.

Käsipallilt läksime otse maale edasi. Tiksusin seal niisama kui järsku kõne. No selle isiku kõned panevad mõtlema alati sellele, et kedagi otsitakse vist taga. No võtsin vastu ja hoopis kutsuti bowlingusse. Ilmselgelt käpp.

Koju jõudsin oli sisuliselt kohe riiete vahetus ja varsti oldigi ukse taga ja sõitsime Põlva. Poole 11st hakkas meie bronn ja algul ei saanud vedama ja pärast pidama. Suht seinast seina mäng oli. Ma jäin 5st õnneks ikka esikolme sisse. Kord olin Siimuga kõrvuti ja siis Tootsiga ja aiii, kui on hea sellistel hetkedel teisi tögada 😀

Bowlingus olles läks kõht megaa tühjaks, nii et seadsime sammud Ossu pubisse, kus saime oma mega nämmud paneeritud kanafilee burksid kätte. Poisid lasid veel vähe kangemat ja tiksusime natukest aega. Kuniks jälle liikuma hakkasime. Siim jäi õnneks ööd siia, nii et uni oli hea kiire tulema! 😛

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s