Ministaarid & Kino

Reede õhtul poole 7 paiku tuli Siim järgi mulle. Läksime Räpina ÜGsse ministaare vaatama. Huvitav kogemus, just seetõttu, et terve maja täis rahvast, kes kõik Siimu teavad. Tundsin end nagu eksinud hunt, aga õnneks oli ta mu kõrval terve see aeg 😀 Saime oma poolteist tundi seista. Vahepeal oli palav ja mida rohkem lõpu poole, seda rohkem hakkas rahvas liikuma ja nii hakkas ka õhk läbi käima. Seega pilti õnneks kotti ei visanud. Peale mida läksime Vero juurde kooki sööma. Seal tuli jutuks, et ta võitis vabapääsmed Vaido Neigausile, mis peale tuli mul meelde, et peaks uurima, et äkki ma võitsin shotipeole Põlva. Ja ennäe, võitsingi. Pidime algselt Siimuga veiniõhtu minu juures tegema, sest et noh.. Kui ta mulle järgi tuli, siis ta tuli ju rooside ja veiniga..

Aga tegime plaanid ümber. Kutsusin Beti ja Tuule ka kampa. Väike põige neile koju ja siis meile. Kleit selga, kerge make up värskendus ja tuld Põlvasse. Kinos isegi nägin tuttavaid ja tegime kamba peale ühe piljardi mängugi. Vahepeal lõin moe pärast paar lööki, no tuletasin meelde, et kuidas asi õigupoolest käib 😀 Peale mängu otsustasime Betiga, et teeks ühe shot ringi. Samal ajal hakkasid mingid tüübid piljardit pelama.

Tõusin püsti. Üks kutt tuleb mu juurde, kummardab mu kohale ja küsib kui pikk ma olen 😀 Ütlesin talle, et sinust pikem. Sest et noh, see oli ju tõsi. Aga ei jätnud tema oma jonni, muudkui pärib, et kui pikk ma ikkagi olen. No ega ma ka oma jonni ei jätnud, vastasin endiselt “pikem kui Sina.” Teine kutt, tundus kõrval siuke muheda olekuga vend ja ütles, et noh, kõrged kontsad all ju. Tõstsin jala üles ja tegin nukra näo pähe ja laususin: “Ei ole ju.” 😀

Hot Shot-i ring. Uhh. Mõnus. Hiljem tegi Beti veel ühe shoti ringi välja. Oee, kus see ei tahtnud alla minna. Üldse olin alguses dilemma ees. Ma nüüd see preili, kes ei suuda kanget alkoholi suu sissegi võtta. Et mida võtta, et ma ka reaalselt selle ära jooks. No valisin tüdrukute järgi Blue Lagooni. Õnneks ei pidanud kahetsema!

Plaan sai algselt tehtud, et oleme umbes kaheni kinos ja siis koju. Enne kahte me umbes välja astusimegi. Jooksu sammul läksime Siimuga autoni ja noh, segased nagu me oleme. Ma tegin ettepaneku, et läheme jookseme ümber kaubamaja. Mõeldud, tehtud! Jõudsime kaubamaja nurga taha ära ja mul oli juba kops koos 😀

Kuna kõigil olid kõhud tühjad, läksime Ossu pubisse burksi sööma. Peale seda meile, uni oli hea kiire kohe tulema! 😛

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s