16. 10. 15 Life’s

Tiksusin päev otsa peakassas. Peale tööd tuli vend mulle järgi. Jõudsin koju, kiire pesu, riietevahetus, sätt ja varsti oligi Siim, B. ja Toots kohal. Life’s oli suur hooaja avapidu. Mõtlesin, et eks ma lähen nendega siis varem kohale ära, muidu ema peab mu pärast ekstra viima. Samas oli mõte ka ise autoga kohale minna ja lihtsalt olla kaine. Aga Siim hirmutas ära, et rahvast oli joininud facebooki lehel ligi 150, et äkki mul ei ole autot kuhugi panna 😀 Siim ja Toots oli turvad ja B. oli garderoobis. Mul ei olnud kedagi kaasa ka kutsuda seltsima, seega olin B. juures riidehoius. Mingi aeg sain ka käe nö “valgeks” teha, kui kaks tüüpi tulid. Üks oli endine klassivend põhikooli ajast ja naljakas oligi see, et nad päeval käisid poes. Kui nad mind siis garderoobis nägid, siis esimene lause oli midagi säärast “oii, Sina jälle siin” 😀

Aga kahjuks on mul keeruline õppida oma vigadest. Peale tööd ei mingit pidu. Sest, peale 1 hakkas mind taaskord vaevama meeletu peavalu. Väsimus, alkohol, pikk tööpäev – need lihtsalt ei käi kokku. Ja ma vist pole sellest veel aru saanud. Või noh, saan siis aru kui peavalu jälle kummitab. 😀 Igastahes tol õhtul sain lõpuks peale mitmeid kõnesid ema kätte, kes oli nõus mulle järgi tulema. See peavalu tekitas lisaks veel meeletu halva enesetunde, tunne oli nagu põeks pohmakat, kuigi alkoholi oli tarbitud miinimum koguses.

Oleks siis, et järgmine päev on kõik kombes. Magad end välja ja elu läheb edasi. Looda sa. Pool päevast veel vaevlesin peavalude küüsis.

IMG_20151016_215523

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s