9-11 oktoober

Peale puhkust olin 5 päeva nädalas tööl. 1 vabapäev ja 1 koolipäev. Nüüd mindi üle talve ajale, nii et nüüd paneme 12 tundi jutti koguaeg. Reedel olin 12 tundi teist kassat. Peale tööd kimasin koju, riietevahetus ja Siim tuli järgi. Pidime enne 10 jõudma veel poodi. Esimese asjana ostsime kohe alko ära, enne kui kell 10 tiksub ja siis läksime süüa ostma. Rentisime Life taga puhkemaja välja, kus siis peeti Kristina üllatuspidu. Ma ei tulnud selle pealegi, et tüdrukud mind ka meeles pidasid ja lillede ning kingitusega nurga tagant välja tulid. Nii armas!

Algus oli veits lonkav, päev oli pikk ja väsitav. Alustasin ka kohe eriti kangelt ja õeh, õudne. 😀 Mingi aeg mehed saunast tulid, hakkasime aliast mängima. Praeguseks enam neid kilde nii väga ei mäleta, aga meenub küll, et pisarateni sai naerdud. Kes seda enam mäletab, mida seletati kui B tuima koha pealt hõikab näpp ja kõik what the hell nägu peas otsa jäävad vaatama 😀 Üks küsimus oli ka, et mis suus on. Loogiline oleks vastata, et hambad esimese asja peale, aga üks geenius pahvatas kohe kommid. 😀

Suht varakult hakati laiali valguma, kuskil poole kahest äkki. Kõik vist läksid suht unne ära ja me Siimuga läksime sauna veel. Poole neljast saime magama. Hommikul kell 7 oli esimene äratus kui kõik hakkasid rääkima. Mõtlesin, et mismõttes nii vara või. Noh, iseenesest pidimegi nii vara ärkama. Siim pidi Võrus käima ja ma oleks kodus edasi maganud 😀 V ärkas ja rõõmustas, et oh, küll on hea, et auto pole kinni pargitud ja saab kohe ära minna. Siim hakkab kõrval kõva häälega naerma. Õhtul kohale jõudsime, parkisime V kinni. Seega Siim pidi voodist end välja ajama, et auto eest ajada. Kujutage siis ette kui külm poiss mu kaissu tagasi puges.

Vist mingi 10st saime ülesse. 2 tundi sõime hommikusööki ja jõime kohvi ja läksime siis neljakesi Võrru. Võru oli suht asjatu käik, see kuhu Siim jõuda tahtis oli kinni 😀 aga käisime maksimarketis, peale mida kirjutati kohe, et oh, olid Võrus täna? Maksimarketis? Ma nägin Sind. Jõudsin kella 1ks koju ja pool 2 pidin tööle minema kohe.

Õhtul oli inventuur otsa. Mingi aeg käis peast läbi mõte, et ema otsib mind. (Kuigi ma talle nädal aega korrutasin, et laupäevane päev kellaajaliselt muutus ja õhtul inventuur.) Ja et isa tuleb mind otsima.. Poole 1 ajal lõpuks telefoni juurde sain, siis ema oli 7 vastamata kõne jätnud ja sõnumi, mille oli saatnud pool 10, et kuhu ma nii kauaks jään. Hommikul kui Siim mulle töö juurde tuli, sain teada, et ema oli talle 3 vastamata kõnet jätnud, kes oli sel ajal õndsat und maganud. Helistas hommikul mu emmele ja emps oli rääkinud, et isa oligi käinud poole 11 ajal mind otsimas. Emps ütles ka, et ta teadvustas justkui endale, et ma midagi nagu rääkisin, aga kui ta end juba üles kütnud on, siis on suht pees. Isa leidis auto mu töö juurest, siis oli kõik jälle korras. ma isegi ei kujuta ette, mida nad sel hetkel tunda võisid kui nad veel ei teadnud.

Pühapäev oli tööl suht ulme. Mega väsimus oli, samas mu väsimus lõi alles tund enne sulgemist välja. Kolleeg oli näost pesuehtne zombi ja mul oli nalja kui palju. Iseennast koguaeg ei näinud, vb nägin välja samasugune.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s