21

3. septembri õhtul kokkasime emaga köögis, et kui Siim jõuab, on midagi laua peale panna. Jõudis enne 9 kohale ja tuli kiirelt poes ära käia, enne kui need kinni lähevad. Sellele päevale peab kalendrisse risti tegema, sest Siim nägi esimest korda kuidas sõidan. (Viimane kompleks on ületatud, juhhuu) Mulle oli meelde jäänud, et selver oli 10ni lahti, seega käisime esmalt edus ära, kuna pakiautomaadis ootas mind pakk. Hakkasime siis edust edasi sõitma kui mulle meenus varasem kord kui selveris käisime ja siis tuligi välja, et fakk, see läheb ikkagi kell 9 kinni. Kuna Siim pidi ilmtingimata Selveri saama, siis võtsime suuna Võru poole. Selle asemel, et kodus perega sünnipäeva tähistada, sõidame Võrru eks ole. Läksime poodi ja jätsin telefoni autosse. Tagasi tulles avastasin vastamata kõned ja üks nende seast oli Siret. Oi ma olin ekstaasis ja ma pmst muust enam ei rääkinudki. Õhtul helistas uuesti ja rääkisime tükk aega, et lausa hääl hakkas värisema ja pisar tuli silma nurka.

3. oktoobril oli suurem pidu. Sugulased, pere ja mõned üksikud sõbrad. Reaalselt unistasin suurest peost, kus palju sõpru kohal, aga mida lähemale see pidu jõudis, sain aru, et mul ei ole neid kuigi palju. Kui oleks, poleks piisavalt ruumi, et neid ära mahutada. Nii jäigi, et kohale kutsusin need, kes elavad kaugel ja igapäev ei näe. Mõne teisega võiks ju kohe homne päev kokku saada ja kohvitassi taga juttu ajada, aga on neid, keda kuu jooksul kord juhtub nägema. Ometi on need kõige kaugemad, kõige rohkem südamesse pugenud!

Keskööl lendas Räpsu esindus hoovi. Lihtsalt niii fu*king lahe oli väljas juttu ajada ja kui nad minema läksid, olin ma niii pettunud, et me nendega koos ei saanud minna. Karlil oli alkomeeter ja Siimuga korda mööda puhusime. Alkomeeter otsustas teda täielikult eirata ja minul näitas piisavalt palju, et mitte auto rooli istuda. Oleks saanud nad tagasi ka kutsuda, aga kuna Siim läks hommikul vara tööle, tuli see mõte üldse maha laita. Läksime hoopis magama ära 😀

collage

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s