Tartus

Läksime emaga esmaspäeval Tartu Sepa turule, lootuses mulle leida teksasid. Seda ei näe just tihti, et ema mul liikleb Tartu liikluses. Aga noh, ta meil ju nüüd tähtis oma uue ferrariga 😀 Ja väljusingi 2 paari teksastega + juurde veel mõned hilbud. Kui Tartu sõitsime siis helistasime isale ka, et vot, me nüüd Tartusse. Isa pidi teisel pool kreepsud saama. Naised Tartus! Hoidke alt.

Täna käisin taaskord Tartus. Õnneks joppas, et emal oli koolitus Tartus ja sain autoga. Seejärel andsin jalgadele valu, sest ma ju ei teadnud, mis kell mul buss läheb. 4 minutit oli aega. Jõudsin 5 minutit enne 10 klassi ukse taha. Ootasin tunni lõpu ära ja sain õpetaja kohe kätte ja suhteliselt ruttu oma paberid korda. Vaatasin koolis kella, 10:07. Ei tasu Põllu peatusesse minna, et lähen kõnnin Murusse. Pigem kõnnin bussil eest ära kui vastu, siis on lootust mitte maha jääda 😀 Jõudsin peatusesse ja sain hetkeks hinge tõmmata kui buss tuli. Pärast peatus.ee’st vaatasin, et 1minut oli Põllu ja Muru peatuste vahe. Kõigest.

Sõitsin siis nr 4 bussiga kesklinna poole ja mõtlen, et mis edasi. Kuidas ma koju saan? Peatus.ee lahti, et jälgida kellaajaliselt, kuhu peatusesse, mis ajaks jõuan. Elroni koduleht lahti, et vaadata, mis kell rong läheb ja siis veel tpilet, et bussiaegu jälgida, mis Tartus välja lähevad. Aga need olid ka kõik minutite mäng, et kas jõuan või ei jõua. Lõpuks võtsin riski ja üritasin 10:30 bussidele jõuda. Kas siis Põlva või Mooste. Kõigele lisaks oli mul vaja veel raha ka välja võtta.

8 minutit enne poolt 11 olin Kaubamaja ülekäiguraja juures ootamas rohelist tuld. 4 minutit enne poolt 11 olin Tasku keskusesse sisenemas. Tõttasin kiirel sammul Tasku rimi juurest tagumisse tiiba pangaautomaatide juurde, kus oli üks tädike ees. Õnneks ei pidanud kaua ootama. Sealt tulema sain oli aega 2 minutit bussini. Jõudsin Mooste bussi juurde, ise vaatasin Põlva oma.. Ah suva, lähen sellele. Muidu jõuan teise otsa ja Põlva buss läheb minema ja siis jään Mooste omast ka veel maha 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s