4. koolipäev

Koolipäevadega on nüüd nii hästi joppanud, et saan hommikuti autoga kooli. Kella 5st äratusest on saanud kell 6 või äärmisel juhul pool 7. Pool 8 tuleb Põlvas klassiõe maja juures olla ja kõik on timm. Neljapäeval jõudsime 3minutit enne poolt 9 kooli. Üsna täpsed!

Eesti keele tunnis tuli e-kiri kirjutada. Vähemalt 6 teemat oli. Mäletan ainult neid, mida ise ka kirjutasin. Pretensiooni vastuskiri ja vabanduskiri. Seejärel kuulasime internetist Netiketi saadet järgi. See oli rohkem ühest kõrvast sisse ja teisest välja aeg. Pinginaaber mängis mingit mängu. Nüüdseks teada, et telefoni app nimega “My Tom” ja seal siis saab erinevaid mänge mängida. Jälgisin, kuidas pinginaaber mängis ja ütles, et ma võin ka proovida. Jäin mängima ja ta keskendus tunni sisule kui lõpuks skoori vaatas, ütles, et ületasin ta rekordi. Lubas, et enam mulle mängida ei anna 😀

12047718_1054279124583206_2021187579_n
On see siis 4; 4- või 5-?

Klienditeeninduses tuli rühmatöö. Pidime seda juhtumit lahendama. Rühmatöö andis ka nii palju juurde, et need uued õpilased, kes me klassi aasta alguses tulid, on nüüd nagu rohkem omad. Me muidugi seletasime, et olge aktiivsemad ja me oleme nii või naa ühtehoidev, aga ilmselgelt kuskilt pidi see alguse saama. Paistab, et nüüd algus tehtud ja kõik mega timm! 🙂

Kaupluse müügitöö korralduses oli järjekordne kirjalik töö ja saime eelmise nädala tööd kätte. Esimest korda jagas õpetaja paremuse järjestuses töid ja korralik närvikõdi. “Tõstke käed need, kes arvavad, et said viie..!”

Jõudsin tookord varem kesklinna, sain Kätuga kokku ja saime koos Põlva loksuda. Põlvas kõndisime veel jala jaama poole ka, sest kõik bussid otsustasid varem väljuda ja meid maha jätta.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s