3. koolipäev

Eelneval õhtul tuli Siim õige varakult, aga magas enne kui ma voodisegi jõudsin. Hommikul nagu ikka viis mu bussile. Hommikut koolis alustasime seekord eesti keele tunniga. Edasi tuli klienditeenindus ja seejärel kaupluse müügitöö korraldus, milles toimus ka esimene hindeline töö selles aines. Päeva lõpetasime tööstuskaupadega. Sealt otse nr 4 bussi ootama. Kesklinnas ajasid need valgusfoorid lausa marru, oht, et võin Mooste bussist maha jääda oli suur. Jõudsin bussijaama ja olingi vaid paari minutiga hiljaks jäänud. Kohe kõne sõbrale, et ehk on võimalik bussist ette sõita, aga kahjuks jäi see võimalus ära.. Egas midagi, bussijaama järgmist bussi ootama.

Kui see siis tuli, mõtlesin ma, et see on küll vale buss. Astusin ikka bussi ja palusin Moostesse, pilet pihus, valisin koha ja jäin piletit silmitsema

12039716_1051014614909657_2933035237521805681_n

Oih. 😀

Moostesse ma elusalt ja tervelt jõudsin. Kiirelt koju, riiete vahetus. Peaagi oli Siim kohal ja sõitsime Tartu tagasi. Tamme staadionil hakkas naiskoondise valikmäng EESTI-SERBIA. Selline Härra mul, et kui korra mainida, et mulle on jalgpall sümpaatseks saanud, siis võib kindel olla, et kellelgi läks pirn peas põlema ja oodata on varsti jalgpalli pileteid 😀

12042764_1004511702905551_8024120249985118482_n

Enne minekut isale pileteid näitasin, vaatas neid ja lausus: “Sina ja lähed jalgpalli vaatama??” No selge. Arvas, et Eesti naiskond saab kotti, saigi. Sõnus ära. Mängu algus oli siuke mõnus vaatamine. Meist diagonaalis istusid 3 tüüpi, nende kommentaare oli üsna lõbus kuulata. Siis aga istusid meie taha 14-aastased plikatirtsud ja nende sädistamine ajas lausa pea valutama. Mida mäng lõpu poole läks, seda valjemaks nad läksid ja enam ei olnud üldse lõbus jalgpalli vaadata ja keskendumine oli peavõimatu.

Tulime seekord Põlva kaudu tagasi. Käisime Ossu pubis endale burkse ostmas, kõht oli hirrrrmus tühi. Ja siis koju ja tuttu.. Hommikul kell 5 äratus ja 11st õhtul koju alles. Õudne.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s