2. koolipäev

See oli 9. septembri öö vastu 10.ndat kui pool 2 öösel saabus mu juurde Siim. Magama saime kuskil kolmveerand kolm ja mu äratus oli kolmveerand viis. Tõotas tulla raske koolipäev. Siim viskas mu bussile ära ja üllataval kombel terve tee Tartu suutsin ma üleval püsida. Tasku ülekäiguraja juures rohelist foorituld oodates ma muidugi vajusin nii mõtteisse, et ma isegi ei kuulnud/näinud kui tuli roheliseks läks.. Kai kommentaar suutis mu mõtteist üles vaid äratada.

Ained endiselt samad, mis 1. päeval. Ainuke erinevus selles päevas oli see kui 4. tundi läksime. Astusime klassi ja hakkasin kluksuma. Alguses panid tähele ainult need, kes mu ümber olid. Reelika, Hannely, Kai. Lõpuks kostis üle klassi ja oi, kus tüdrukutel oli nalja palju. Hakkasingi lõpuks ise ette kujutama, kuidas teeme tööd haudvaikuses ja mina kluksun selles vaikuses 😀 Läksin teiste soovitusel vett jooma, ukse taha ära sain, jäi kluksumine ka kohe järgi.

Peale kooli oli plaan Kaiga mööda poode kolada. Viimases tunnis sain teada, et Siim liigub Tartu poole.. Ja nii tegi ka mingil põhjusel Kai plaanid ümber ja ka tema Siim liikus Tartu poole. Läksime siiski kaubamajja, lubasin ta Lõunakeskuse expressile ära saata. Siimult sain kõne, teavitasin, et saame siis lõunakeskuse juures kokku, et me siis üritame expressile saada. Jõudsime peatusesse, hakkasin netist vaatama, et mis ajal need liiguvad.. Ja see oli juba pool tundi tagasi läinud. No selge, järgmine tuleb poole tunni pärast. Arg kõne Siimule, et peab vist ikka meile kesklinna järgi tulema, seega loivasime end turu parklasse. Jõudis ka tema siis umbes pool tundi hiljem kohale.. Läksime lõunakeskuse juurde, kus teine Siim ootas ja otsustasin oma Siimuga, et lähme vaatame, mis Lõunakeskuses huvitavat.

Koju lõpuks jõudsime, siis ema on mul ikka tasemel. Ema Siimule: “Jaaja, läksid Sa jee tööasju ajama, nkn läksid Tartu selleks, et Kaisaga kokku saada.”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s