29 08 15 Räpina

29. august olin 12h tööl. Peale, mida oli plaan Räpina Siimu juurde saunaõhtule minna. Kodus neid oodates, oehh, kui väsinult ma end tundsin, samas mõtlesin, et mida kodus peale ikka hakata. Seltsis segasem, eks! Jõudis ta siis õdedega siia ja sõitsime Räpsu. Mõned siidrid sai ka ära luristatud ja siis oli kõik.. Ühel hetkel hakkas pea nii meeletult valutama, et ka siis kui Alo koju viisime ja ta mulle peavalu rohtu tõi, ei mõjunud see terve tee koju absoluutselt.

Kodus oli küll kohe magama minek. Isegi kassile ei andnud süüa 😀 Olime ehk mingi tunnike või rohkem magada saanud kui mu telefon helises, ka siis ärkasin meeletu peavaluga. Mõtlesin, et ma ei saagi jagu sellest.. Igastahes ärkasin, lasin venna tuppa ja slegus tõsiasi, et ma olin nii magama läinud, et olin maja peale tuled põlema jätnud. Magama minemisega oli nii kiire kohe 😀 Isa ei andnud ka öösel kassile sellepärast süüa, et vaatas, et tuled põlevad, et ju keegi üleval..

Päeval ometi lebotasime kella 2ni voodis, vahelduva eduga und. Siis ka pisut vist andis veel tunda, aga siis oli juba üsna talutav.. Ehk tasuks õppida, et kui peale tööd olla hirmus väsinud, siis ei maksa veel peale nipsutada ja kodus võiks pigem unne keerata! 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s