Birgit Õigemeele ja Jüri Pootsmanni kontsert

27. augustil käisime Siimuga Birgit Õigemeele ja Jüri Pootsmanni kontserdil Tartu Jaani kirikus. Veerand 7 oli ta kohal ja sõit Tartu läks minna. Tee peal jäime mõtlema, et kus see täpselt asub ja nii me Google Maps’i lahti lõime, meilegi üllatuseks oli saabumise ajaks 18:59. Ja kell 19 hakkas kontsert 😀 Peale seda oli gaasi litsumine ja lõpuks jõudsime 5 minutit varem.

Mul olid kontserdi osas suuremad lootused vist, sest peale kontserdi ma erilises vaimustuses ei olnud. Ainult kui Jüri Pootsmanni kaks esitust – torm & hold back the river. Peale kontserti läksime veel Tartu peale jalutama ja küsisin siis Siimu käest, et kuidas oli kontsert. Selle peale sain teada, et teine oli aegajalt silma looja lasknud ja näinud und mustikakoogi söömisest 😀

Jalutasime siis rongijaama poole. Egas täpselt ei teagi, mis põhjusel sinna.. Aga kunas me seal juba olime, siis otsisime Tiigi tänavalt Escape Tartu ka üles. Sain mõned nädalad tagasi teada, et Tartus veel üks põgenemistuba olemas ja oleks ikka plaan seal ka ära käia. Tundus päris hirmutav asukoht – kelder. Ja seal siis 2 võimalust, kas nukutuba või psycho lab. Aega põgenemiseks on seal 75 minutit.

Õhtu Tartus lõppes kohustusliku Prisma ringiga. Ja nagu tavaks saanud siis enamasti alati kui poes käime ostame jäätist. Küll on hea kui saab süümepiinadeta oma armastatuga näost jätti sisse lutsutada.

Koju jõudes tegime muidugi veel veini lahti ja näksisime kõrvale juustukuubikuid.

2015-08-27-18-05-57-446

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s