15 08 15 Raadama

Hommikul olin suhteliselt varakult üleval. Sain päev otsa Mirteliga liivakastist liiva losse ehitada. Ja õhtu lõpetasin Raadamal Siimu ema, kasuisa ja väikevenna sünnipäeval + nädal tagasi oli väike abielu registreerimine. Seega oli mida tähistada.

Ühel hetkel otsustasime, et nüüd on meie hetk. Käisime auto juures pidu pluuse vahetamas. Juuli lõpus facebookis avastasin sellise lehekülje nagu Sigalahedad T-särgid. Mõtlesin, et miks mitte sealt üks komplekt tellida. Enne nende saabumist andsin ma Siimule mõista, et tema võibolla peab nendele pakiautomaati järgi minema. Seega üritas ta ära arvata, mis see täpsemalt olla võiks. Eelnevalt oli meil selfie pulgad teemaks ja sõna “pulk” hetkel kuulsin ma sõna “polt” ja ütlesin selle peale, et varsti saad sa oma poldi kätte. Selline ei midagi ütlev lause lambil hetkel. Sinna see jäi.. Kui siis see ära arvamine pihta hakkas. Tuletasin meelde talle seda hetke kui ma ühe suvalise lause ütlesin. Ta kirjeldas mulle kõike, alates mu liigutustest ja lausetest enne ja pärast seda ning mu naeru kui ma konkreetselt seda lauset ütlesin, aga ta ei suutnud seda lauset meenutada. Nii, andsin vihjeid, et juttu oli pulgast. Ole hea ja tuleta nüüd sellest sõnast midagi. Tulid ainult 2 sõna Pulk ja Pilt. No okei, aga muuda nüüd sõna “pilt” puhul see i- täht ära.. See on ka muide täishäälik. Ja siis ma kuulsin: “A, E, I, O, U, Õ, .. Aaaaa. Polt ja mutter.” Seda samal ajal öeldes oli ta õhinal kui sai aru kui täppi ta pani 😀

Kui ta sellega siis üks päev mul töö juurde tuli, oli minu kahjuks see onu mähkinud särgid ainult toidukile sisse ja tema särk oli kõige peal. Ehk ta soovis mu särki näha ja kui see siis juhtus, hakkas ta kõva häälega naerma. 😀

Ja sel sünnipäeval kui me teiste juurde tagasi läksime. Oli esimene küsimus muidugi, et kus on seib 😀 kui minu ema pidas seda lolluseks ja palus, et me tema juures olekul neid selga ei paneks, siis Siimu ema kaugelt juba juubeldas.

11889407_980063915350330_3764892885896651525_n

Õhtu lõppes meil nagu tavaliselt seal olles, lakas. Kurb tõsi asi oli, et Siim lahkus 3 paiku kõrvalt, et järve peale tööle minna. Ma ei suutnud tol hetkel käsigi teki alt välja võtta, väljas oli nii külm. Päeval kahe paiku tuli mu kõrvale tagasi, sain vist tookord värske õhu mürgituse. Ma ei mäletanudki enam, kunas ma viimati nii kaua magada sain.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s