Sushibaar, 4D kino ja õhtune sünnipäeva trall

11. juulil jõudsime peale Roomscape’i lõunakeskusesse. Julgen väita, et seal me veetsime tubli terve päeva sisuliselt. Pidime peale lõunat minema Raplasse paraplaaniga lendama, aga ilma tõttu tühistati broneering ja nii me lõunakeskusesse jäime.

Pika peale läksid kõhud tühjaks. Beti ei olnud varem sushit söönud, seega läksime Tokyo Sushibaari sööma. Põhjus, miks ma jaapani toidubaaridest eemale hoidsin oligi see, et ma ei oska pulkadega süüa. Tol korral tundus lõpuks, et kõik olid vanad kalad sellel alal ja mingit probleemi ei olnud.

Kui juba lõunakeskuses olime, siis tuli see AHHAA 4D kino ka üle vaadata. Katakombide filmi ajaks jõudsime kohale. Kunagi kui Tallinnas käisime 4D-s, tundus see elamus mõnusam ja lahedam. Tartus oli ka neid hetki kui sai kiljutud ja südame õõnsaks võttis, aga kindlasti oli Tallinna elamus vägevam. Terve seanssi pikkus ma naersin laginal kui teised karjusid. 😀

Põlvas sai neljast liikmest kolm. Ehk tulin poistega Karli sünnipäeva tähistama. Janar läks enne keskööd koju ja me Siimuga läksime peaagi magama, sest keegi pidi 3st juba ärkama ja Järvele tööle minema. Kui me siis 3st üles saime, oli üllatus suur kui ema mul vastu tuli ja ütles, et su segased tädid on veel kõik kohal. Ehk siis saatsin Siimu tööle ja istusin tädide ja paari venna sõbraga veel väljas ja võtsime varajase hommiku ka veel vastu.

See pidu pani mõtlema, et miks ma varasemalt oma sünnipäevi pole pidanud. Iseenesest väga lahe meenutus tagant järgi, kuidas telgid ribadeks kukuti ja klaaskanne lõhuti!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s