Roomscape

Mis on täpsemalt Roomscape, saab informatsiooni Roomscape’i kodulehelt. See, kuidas Meie selleni jõudsime on iseenesest lihtne. Lugesin kellegi blogist, et selline asi üldse reaalselt eksisteerib. Kuna ma mänginud vähemalt pool aastat erinevaid exit room’e telefonis, siis muidugi hakkas kohe huvi pakkuma. Saatsin Siimule kohe lingi ja kui 1. kuu täitus, tuli ümbrikuga. Teadsin kohe, et just Roomscape kinkekaart on seal sees!

Palat nr. 205 – Roomscape’i esimene mäng

Oled sattunud segastel asjaoludel kurikuulsa Pika tänava hullumaja palatisse nr 205, kus Sind ning Sinu sõpru vastu tahtmist kinni hoitakse. Veel enam, teid mitte ei hoita ainult kinni, vaid hakatakse õige pea “ravima”. Nimelt on Pika tänava hullumaja viimane hullumaja, kus kasutatakse eelmise sajandi alguse ravimeetodeid ning protseduure, mida isegi õudusfilmides ei julgeta näidata..

muograaf_mustvalge
Pilt Roomscape kodulehelt

Kuid kõik pole veel kadunud: õnneliku juhuse tõttu kiilus palati uks kinni ning lõunapausilt tulnud hooldajad ei pääse palatisse. Kunagine patsient on jätnud palatisse maha hulganisti vihjeid, mis aitavad sul arstikabineti kaudu põgeneda. Kuid kiirusta, on ainult aja küsimus, millal hooldajad ukse lahti saavad. Sul on põgenemiseks aega 60 minutit!

Läksin sinna Janari, Beti ja Siimuga. 11. juulil oli meil kogunemine minu juures. Panime Janari tanki ja sõit Tartu läks minna. Ma täpselt ei teadvustanudki endale, mis ees ootama hakkab. Palat tundub tagant järgi loogiline, ometi ootasin leidvat eest mõnd operatsiooni saali. Andreas, kes seda mängu läbi viis, küsis enne sisenemist, et kas keegi on varem sellega kokku puutunud ka. Mainisin moka otsast, et jah, erinevaid apps’e telefonis mänginud. Janar ütles selle peale, et siis meil ju proff olemas.

Läksime siis palatisse, otsides erinevaid vihjeid, et palatist pääseda. Meie 60 minutiga välja ei saanud. Mängu sees sai paar vihjet ka muidugi küsitud. “Hooldaja” palatisse tuli, mõtlesime küll, et me olime raudselt nii lähedal lõpule, aga kui ta rääkis, kust miski numbri koodi oleks juurde saanud siis oli selge, et lõpuni oli veel minna.

Roomscape’st rääkides veel siis leidsin selle kohta veel pisut lugemist. Mis asub siin.

Tallinnas eksisteerib Exit Room. Seal on valikus protseduurid, Hullu Doktori tuba, Pommituba ja Dracula tuba. Meil on see vaid ajaküsimus, kuna me sinna jõuame! Kingitus.ee lehelt on võimalik kohe ära ka tellida!

11716130_1017204831623969_411866354_n

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s