Kuidas me kohtusime

See juhtus aprillikuus kui tutvusin ühe kutiga Põlvast, algselt sõidutas mind lihtsalt töölt või koolist koju. 17. aprillile sai plaan tehtud, et lähme ööklubisse “Kino”. Kesköö paiku jõudsin kesklinna. Tema esimene lause oli, et selle aja sees pole keegi veel uksest sisenenud. Ega siis mina ka ei tahtnud see üks esimeste seas olla ja otsustasime, et läheme Life’i hoopis. Ma polnud seal tolle hetkeni kordagi käinud. Seisetunne on ka sellistel hetkedel pisut närviline. Ometi kutsusime takso järgi ja jõudsime kohale. Meie üllatuseks tuli esimene lause turvamehele poolt: “Palju õnne, Te olete esimesed!” Viimane asi, mida sel hetkel kuulda oleks tahtnud.

See turvamees oligi Minu Siim! Jäi silma küll, aga ütleme nii, et tol hetkel selle peale küll ei mõelnud, et mõned kuud hiljem koos võiksime olla. Samas aegajalt otsisin teda pilguga ja isegi pilgud kohtusid põgusalt. Õhtu jooksul mõned laused sai vahetud, aga see oli ka kõik.

Nädal hiljem potsatas mulle facebooki sõbrakutse. Mu emotsioonid olid kirjeldamatud. Vend tormas tuppa ja küsis, mis mul viga on, oleksin nagu seitsmendas taevas. Olingi, kes siis poleks. Alguses oli väga ebakindel suhtlemine. Arvasin, et see lihtsalt üks paljudest, algul täiega räägid ja siis vajub asi ära.. Aga ennäe, tegi peaagi esimese kinno kutsumise Võrru. See kinos käik jääb meelde. Kui poole kino pealt rändas pilk kõrvale ja tundsin Siimu pilku endal. See liblika kõdi kõhus ja kerge toetamine vastu teda.

10. mai tuli lilledega meile. Emadepäeva puhul oli meil pakkuda kooki ja kohvi. Õhtul ära saates, tuli see Esimene Suudlus. Hiljem selgus tõsiasi, et mina olin hoopis tol õhtul suudluse algatajaks!

10.05. 2015! ❤

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s